Vikings (Vikingové) Alfréd

Alfréd

Alfréd

Syn mnicha Athelstana, ze kterého se vyklube skvělý král.

Sezóny 1
2016 - 2017


Alfréd se narodil princezně Judith a mnichovi Athelstanovi, kvůli čemuž je bastardem královského rodu ve Wessexu. Vzhledem k tomu, že každý měl mnicha Athelstana rád, zůstal Alfréd ve Wessexu, kde se z něj stal princ.

Jako malý se vydal se svým nevlastním otcem Aethelwulfem do Říma, kde se setkal s papežem. Poté se vrátili zpátky do Wessexu, kde se začal vzdělávat. Věnoval se mu především jeho nevlastní dědeček král Ecbert, který v něm viděl budoucího krále.


Alfréd je svému otci velmi podobný, a proto král Ecbert doufá, že ho naučí všemu, co on sám zná. Alfréd je podle něj ideálním panovníkem, kterému se jednoho dne podaří sjednotit celou Anglii.

Alfréd je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Snad na jeho starší verzi v budoucnu vezmou lepšího herce :)

6.2.2017 | 21:18:20

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás