Vikings (Vikingové) Asbjorn

Asbjorn

Asbjorn

Eyvindův nejmladší syn, který se také cítil zrazen.

Sezóny 1
2017 - 2019

Asbjorn je synem Vikinga Eyvinda a jeho ženy Rafarty, zároveň má dva bratry a jednu sestru. Po otci zdědil jeho zápal, takže se dokáže rozzuřit podobně jako on.

Jednoho dne se Floki vrátil do Kattegatu a pověděl všem o úžasné zemi, kterou nalezl. Eyvindova rodina byla okouzlena jeho slovy, a proto se rozhodla odplout s ním, a to s cílem osídlit tuto zemi bohů.


Ve skutečnosti však tato země představovala přesný opak. Island byl pro ně pustou zemí, která se nedá obydlet, a proto se Eyvindova rodina cítila zrazena. Helgi to také dával najevo, nicméně ne tolik jako jeho otec.

Asbjorn je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás