Vikings (Vikingové) Aud

Aud

Aud

Moudrá dcera Kjetilla Plochonosého.

Sezóny 1
2017 - 2019

Aud žila se svou rodinou dlouhou dobu v Kattegatu, kde vedli klidný život. Jednoho dne se do Kattegatu vrátil Floki, který oznámil královně Lagerthě, že nalezl novou zemi, kterou potřebuje osídlit. Lagertha mu nevyhoví, a proto se místní obyvatele pokusí přesvědčit sám.

Část obyvatel, mezi které patří Aud i její rodina, jeho vyprávění uvěří, a proto se s ním vydají na Island, kde však nenajdou nijak výjimečnou zemi. Aud však věří, že na tomto místě dokáží vybudoval civilizaci, která by jednoho dne mohla prosperovat.


Aud je rozumná, milá a pohledná dívka, která je na svůj věk až příliš moudrá. Často domlouvá svému otci, který dává na její rady.

Aud je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaladinCZ

R.I.P

2.3.2019 | 18:21:36

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás