Vikings (Vikingové) Bul

Bul

Bul

Eyvindův syn, který se chová podobně jako jeho otce.

Sezóny 1
2017 - 2018

Když se Floki vrátil ze své výpravy a hledal lidi, kteří by s ním odpluli na Island, tak Bul byl jedním z mála, který se k jeho expedici přidal. Společně s Bulem odplula na ostrov i jeho rodina tvořená jeho bratrem a rodiči.

Bul a jeho rodina nebyli spokojeni s tím, co na Islandu našli. Vyprahlá země Islandu je sotva obyvatelná a nedá se tu nic pěstovat. Osadníci se proto rozdělili na dvě strany, tedy na ty, kteří tu chtějí zůstat, a na ty, kteří se chtějí vrátit domů. Bul patřil ke druhé skupině.


I přesto však se svou rodinou setrval na Islandu, kde se odmítal podílet na stavbě soch, které měly posloužit pro uctění bohů. Bul se zároveň naštval na Thorgrima, který ho nazval prašivým psem.

Bul je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E10: The Best Laid Plans

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, ION10, BAMBOOZLE, AMZN, iNTERNAL-GHOSTS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás