Vikings (Vikingové) Bul

Bul

Bul

Eyvindův syn, který se chová podobně jako jeho otce.

Sezóny 1
2017 - 2018

Když se Floki vrátil ze své výpravy a hledal lidi, kteří by s ním odpluli na Island, tak Bul byl jedním z mála, který se k jeho expedici přidal. Společně s Bulem odplula na ostrov i jeho rodina tvořená jeho bratrem a rodiči.

Bul a jeho rodina nebyli spokojeni s tím, co na Islandu našli. Vyprahlá země Islandu je sotva obyvatelná a nedá se tu nic pěstovat. Osadníci se proto rozdělili na dvě strany, tedy na ty, kteří tu chtějí zůstat, a na ty, kteří se chtějí vrátit domů. Bul patřil ke druhé skupině.


I přesto však se svou rodinou setrval na Islandu, kde se odmítal podílet na stavbě soch, které měly posloužit pro uctění bohů. Bul se zároveň naštval na Thorgrima, který ho nazval prašivým psem.

Bul je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás