Vikings (Vikingové) Bul

Bul

Bul

Eyvindův syn, který se chová podobně jako jeho otce.

Sezóny 1
2017 - 2018

Když se Floki vrátil ze své výpravy a hledal lidi, kteří by s ním odpluli na Island, tak Bul byl jedním z mála, který se k jeho expedici přidal. Společně s Bulem odplula na ostrov i jeho rodina tvořená jeho bratrem a rodiči.

Bul a jeho rodina nebyli spokojeni s tím, co na Islandu našli. Vyprahlá země Islandu je sotva obyvatelná a nedá se tu nic pěstovat. Osadníci se proto rozdělili na dvě strany, tedy na ty, kteří tu chtějí zůstat, a na ty, kteří se chtějí vrátit domů. Bul patřil ke druhé skupině.


I přesto však se svou rodinou setrval na Islandu, kde se odmítal podílet na stavbě soch, které měly posloužit pro uctění bohů. Bul se zároveň naštval na Thorgrima, který ho nazval prašivým psem.

Bul je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás