Vikings (Vikingové) Frodi

Frodi

Frodi

Kjetillův syn, který věří ve Flokiho vizi.

Sezóny 2
2017 - 2020

Když Floki připlul do Kattegatu a oznámil královně Lagerthě, že chce osídlit neznámou zemi na západě, tak mu Lagertha nechtěla poskytnout žádné obyvatele. Někteří se však rozhodli následovat Flokiho volání, mezi ně patřil i Frodi a jeho celá rodina.

Frodi byl novou zemí uchvácen a věřil, že přinese patřičné ovoce, nicméně opak se stal pravdou. Země byla pustá a jeho rodina se pustila do sporu s Eyvindovou rodinou, které se Flokiho vize přestávala líbit. Na ostrově tak došlo k několika drastickým událostem, které Frodiho připravily o sourozence.


I když se časem schylovalo k míru, tak Kjetillova rodina pobila onu konkurenční Eyvindovu. Frodi byl jedním z mála, který přežil.

Frodi je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás