Vikings (Vikingové) Ganbaatar

Ganbaatar

Ganbaatar

Kapitán Olegových mužů.

Sezóny 1
2019 - 2020

Když Ivar Bezkostý odcestuje do Kyjevské Rusi poté, co ho porazí jeho bratr Bjorn Železný v Kattegatu, tak se brzy dostane do problémů, protože se o něm dozví místní kníže. Ganbaatar je jedním z prvních Olegových lidí, který spatří Ivara na vlastní oči, přičemž záhy ho odveze ke svému pánovi, aby se s ním vypořádal po svém.

Ganbaatar je coby kapitán Olegových bojovníků velmi často viděn po boku svého pána, pro které plní první poslední. Ganbaatar však není ledajaký voják, má vlastní rozum, a proto dokáže i před Olegem vyjádřit svůj vlastní názor. Nicméně vzhledem k tomu, že k němu chová velkou úctu, se k tomu odhodlá jen málokdy.


Pochopitelně se jedná o velmi schopného bojovníka, možná právě proto ho Oleg jmenoval svým kapitánem. Když se následně Oleg vyplaví se svou armádou do Skandinávie, tak si logicky Ganbaatara vezme s sebou, protože takto schopného bojovníka by nemohl nechat odpočívat doma v Kyjevské Rusi.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás