Vikings (Vikingové)
95/100 - 934×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Ganbaatar

Ganbaatar

Kapitán Olegových mužů.

Sezóny 1
2019 - 2020

Když Ivar Bezkostý odcestuje do Kyjevské Rusi poté, co ho porazí jeho bratr Bjorn Železný v Kattegatu, tak se brzy dostane do problémů, protože se o něm dozví místní kníže. Ganbaatar je jedním z prvních Olegových lidí, který spatří Ivara na vlastní oči, přičemž záhy ho odveze ke svému pánovi, aby se s ním vypořádal po svém.

Ganbaatar je coby kapitán Olegových bojovníků velmi často viděn po boku svého pána, pro které plní první poslední. Ganbaatar však není ledajaký voják, má vlastní rozum, a proto dokáže i před Olegem vyjádřit svůj vlastní názor. Nicméně vzhledem k tomu, že k němu chová velkou úctu, se k tomu odhodlá jen málokdy.


Pochopitelně se jedná o velmi schopného bojovníka, možná právě proto ho Oleg jmenoval svým kapitánem. Když se následně Oleg vyplaví se svou armádou do Skandinávie, tak si logicky Ganbaatara vezme s sebou, protože takto schopného bojovníka by nemohl nechat odpočívat doma v Kyjevské Rusi.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama