Vikings (Vikingové) Ingvild

Ingvild

Ingvild

Kjetillova tichá manželka.

Sezóny 2
2017 - 2020

Ingvild je již dospělá žena, která je manželkou známého Kjetilla Plochonosého. Společně se svými dvěma syny a dvěma dcerami žili v Kattegatu, kam jednoho dne zavítal Floki, který všem řekl o zemi, kterou stvořili sami bohové. Měl v plánu ji osídlit, ale k tomu potřeboval místní obyvatele. Kjetilla tato výprava zaujala, a proto se na ni vydal společně se svou rodinou.

I když na Islandu nenašli zrovna to, co očekávali, tak se tu rozhodli usadit. Ingvildina rodina patřil k osadníkům, kteří se nijak nebouřili a nijak neprotestovali proti životu na tomto pustém místě.


Následné události však vše změnily. Spory mezi osadníky došly až do takového bodu, kdy se místní lidé začali mezi sebou pobíjet. Ingvild se na tomto konfliktu nijak nepodílela, zatímco její manžel ano.

Ingvild je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás