Vikings (Vikingové) Kalf

Kalf

Kalf

Ambiciózní Viking z panství Hedeby.

Sezóny 2
2015 - 2016

Poté, co si oblast Hedeby získala Lagertha pod svou kontrolu, se Kalf stal nejvýznamnějším mužem tohoto území. Kalfovi se však nelíbilo, jak se Lagertha stará o své panství, proto, když zrovna nebyla v Hedeby, převzal nad jejím vojskem kontrolu a v podstatě se sám jmenoval nový jarlem.

Kalf je mladý a pohledný Viking, který má velké ambice. Díky tomu také dosáhne postu jarla. Po svém převratu začne plánovat své další kroky. Nenávidí Ragnara Lothbroka, proto uzavře spojenectví se synem krále Horika, Erlendurem, který sdílí jeho nenávist k Ragnarovi.


Lagertha není z převratu nadšená, ale přijme svou novou pozici. Zároveň po ní Kalf začne toužit a podaří se mu Lagerthu získat. Ta mu však slíbí, že ho jednou za to, co jí udělal, zabije. Kalfovi to evidentně nevadí.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Skuggsjá

Zrovna když to začínal bejt strašnej slaďák to Lagertha zavčas utípla :) Celkem nevýrazný a jeho absence by taky nevadila. 70%

6.9.2017 | 6:20:37
Blackhand47XD

Zbytečná postava, přišel a odešel.

webmaster, grafik
11.7.2017 | 15:05:01
Nikypiky92

Strašně se mi s Lagerthou libil..

4.1.2017 | 22:29:41
Devon

Celkom sa mi pri Lagerthe paci.

19.2.2016 | 20:06:24
WILLIAM_MOINSPIELD

hrozně zbytečný :(

30.1.2016 | 1:03:37

Stav překladu

Epizoda S06E10: The Best Laid Plans

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, ION10, BAMBOOZLE, AMZN, iNTERNAL-GHOSTS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás