Vikings (Vikingové) mladší Alfréd

mladší Alfréd

mladší Alfréd

Syn mnicha Athelstana, ze kterého se vyklube skvělý král.

Sezóny 1
2016 - 2017

Alfréd se narodil princezně Judith a mnichovi Athelstanovi, kvůli čemuž je bastardem královského rodu ve Wessexu. Vzhledem k tomu, že každý měl mnicha Athelstana rád, zůstal Alfréd ve Wessexu, kde se z něj stal princ.

Jako malý se vydal se svým nevlastním otcem Aethelwulfem do Říma, kde se setkal s papežem. Poté se vrátili zpátky do Wessexu, kde se začal vzdělávat. Věnoval se mu především jeho nevlastní dědeček král Ecbert, který v něm viděl budoucího krále.


Alfréd je svému otci velmi podobný, a proto král Ecbert doufá, že ho naučí všemu, co on sám zná. Alfréd je podle něj ideálním panovníkem, kterému se jednoho dne podaří sjednotit celou Anglii.

Kvůli časovým posunům bylo potřeba, aby Alfréd vyrostl, proto další popis této postavy hledejte u staršího Alfréda, kterého hraje již jiný herec.

mladší Alfréd je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Snad na jeho starší verzi v budoucnu vezmou lepšího herce :)

6.2.2017 | 21:18:20

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás