Vikings (Vikingové)
94/100 - 944×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

mladší Alfréd

mladší Alfréd

Syn mnicha Athelstana, ze kterého se vyklube skvělý král.

Sezóny 1
2016 - 2017

Alfréd se narodil princezně Judith a mnichovi Athelstanovi, kvůli čemuž je bastardem královského rodu ve Wessexu. Vzhledem k tomu, že každý měl mnicha Athelstana rád, zůstal Alfréd ve Wessexu, kde se z něj stal princ.

Jako malý se vydal se svým nevlastním otcem Aethelwulfem do Říma, kde se setkal s papežem. Poté se vrátili zpátky do Wessexu, kde se začal vzdělávat. Věnoval se mu především jeho nevlastní dědeček král Ecbert, který v něm viděl budoucího krále.


Alfréd je svému otci velmi podobný, a proto král Ecbert doufá, že ho naučí všemu, co on sám zná. Alfréd je podle něj ideálním panovníkem, kterému se jednoho dne podaří sjednotit celou Anglii.

Kvůli časovým posunům bylo potřeba, aby Alfréd vyrostl, proto další popis této postavy hledejte u staršího Alfréda, kterého hraje již jiný herec.

mladší Alfréd je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Snad na jeho starší verzi v budoucnu vezmou lepšího herce :)

6.2.2017 | 21:18:20

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama