Vikings (Vikingové) Nikani

Nikani

Nikani

Manželka domorodce Peminuita.

Sezóny 1
2020 - 2020

Nikani patří mezi přední členy kmene domorodců, kteří žijí na Newfoundlandu. Zde se stala manželkou Peminuita, který je synem místní vůdkyně Pekitaulet. Vzhledem k tomu, že je žena, tráví spoustu času v hlavním stanu, kde je po boku své tchyně.

Když jejich osadu navštíví Vikingové, tak Nikani není mezi lidmi, kteří je tu přivítají. Vikingové na ni narazí až v hlavním stanu, kam přišli za vůdkyní. Nikani si začne brzy rozumět s Torvi, která jí pomůže uklidnit jejího syna.


Později začne mezi domorodci a osadníky růst napětí, které vyvrcholí We'jituovou smrtí. Domorodci nechají Vikingy, ať se s jeho vrahem vypořádají sami, přičemž Nikani jim poví, že tu jsou sice vítáni, ale ne jako dobyvatelé.

Nikani je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás