Vikings (Vikingové) Nissa

Nissa

Nissa

Otrokyně, která je věrná své královně.

Sezóny 1
2020 - 2020

V Kattegatu žije spousta lidí, přičemž i mezi nimi se nachází několik, kteří nemají žádné postavení. Patří mezi ně například i Nissa, která jako otrokyně pracuje pro místní vladařku Ingrid. Té je poměrně věrná, nicméně brzy se jejich pouto posilní ještě více.

Nisse se podaří zjistit, že Orlyg, taktéž otrok, plánuje zabít Ingrid. Když se ho Nissa zeptá, proč to chce udělat, tak jí řekne, že ho o to požádal její milenec Erik Rudý. Ten mu řekl, že když se mu to povede, dočká se svobody. Nissu to zaujme a navrhne mu, že mu s tím pomůže.


Ve skutečnosti mu však Nissa nikdy nechtěla pomoci. Vše pověděla své královně, která jí řekla, ať i nadále dělá, že mu pomáhá. Díky této informace se Ingrid mohla na Orlyga připravit, a tak se mu ji nepovedlo zabít. Jakmile se ho pak zbavila, tak začala v Kattegatu vládnou s pomocí své bývalé otrokyně. Ta si tak vysloužila mnohem vyšší postavení, než jaké měla dříve.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Tento konec jim neodpustím. Všechno v pořádku, až na ten Kattegat. Aby tam vládli 2 k*rvy? Fakt ne!

4.4.2021 | 12:58:30

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás