Vikings (Vikingové) Olavsonn

Olavsonn

Olavsonn

Vůdce města York.

Sezóny 1
2018 - 2018

Když Ivar Bezkostý opustil získaný York, tak ho věnoval do správy jarlu Olavsonnovi, schopnému a zdatnému Vikingovi, který to tu začal vést společně se svou manželkou Gunnhild. Po čase se král Harald Krásnovlas rozhodl napadnout Wessex, a proto dorazil do Yorku, kde požádal Olavsonna o pomoc.

Ten mu ji nakonec poskytl a společně s ním, se svou manželkou a svými lidmi vyrazil do Wessexu. Nepřátelská vojska se střetla na jednom z polí, kde vypukla bitva. Olavsonn během bitvy bojoval zuřivě a odhodlaně, nicméně byl nakonec zabit.


Jeho manželce Gunnhild, která je schopnou štítonoškou, se podařilo přežít. Následně si vzala za muže Bjorna Železného, proti kterému bojovala v bitvě, ve které padl její první muž.

Olavsonn je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v nejnovější upoutávce

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás