Vikings (Vikingové) Olavsonn

Olavsonn

Olavsonn

Vůdce města York.

Sezóny 1
2018 - 2018

Když Ivar Bezkostý opustil získaný York, tak ho věnoval do správy jarlu Olavsonnovi, schopnému a zdatnému Vikingovi, který to tu začal vést společně se svou manželkou Gunnhild. Po čase se král Harald Krásnovlas rozhodl napadnout Wessex, a proto dorazil do Yorku, kde požádal Olavsonna o pomoc.

Ten mu ji nakonec poskytl a společně s ním, se svou manželkou a svými lidmi vyrazil do Wessexu. Nepřátelská vojska se střetla na jednom z polí, kde vypukla bitva. Olavsonn během bitvy bojoval zuřivě a odhodlaně, nicméně byl nakonec zabit.


Jeho manželce Gunnhild, která je schopnou štítonoškou, se podařilo přežít. Následně si vzala za muže Bjorna Železného, proti kterému bojovala v bitvě, ve které padl její první muž.

Olavsonn je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E10: The Best Laid Plans

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, ION10, BAMBOOZLE, AMZN, iNTERNAL-GHOSTS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás