Vikings (Vikingové) Othere

Othere

Othere

Záhadný cestovatel, který spatřil zlatou zemi.

Sezóny 1
2020 - 2020

Vikingové se usadili na Islandu a začali tu žít. Původně byl jejich vůdcem Floki, ale ten zmizel za záhadných okolností. Jakmile uplynula nějaká doba, zjevil se na Islandu Othere. Ten představuje záhadného muže, který neustále mluví o zlaté zemi. Nikomu však nikdy nedokázal popsat, kde ji našel či kudy k ní vede cesta.

Původně šlo o anglosaského mnicha Athelstana, který podnikal misionářské výpravy. Jednou se mu však podařilo zabít jednoho Vikinga, což mu změnilo celý život. Athelstan se s tím nedokázal smířit, přijal jméno Othere (tak se jmenoval onen Viking), opustil svou zemi a začal cestovat.


O Otherea se začne zajímat Ubbe, který by s ostatními osadníky rád našel zemi, kde by mohl žít. Kromě toho ho zajímá, co se stalo s Flokim, a právě Othere by to měl vědět. Othere s ním nakonec odpluje na západ, kde by měli najít onu bohatou zemi, o které neustále mluví.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Ray Stevenson. Co dodat. Miluji ho v každé roli již od seriálu Řím.

4.4.2021 | 12:44:00
Kothy

Zlastni chlap…

22.1.2021 | 14:34:29

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás