Vikings (Vikingové) Peminuit

Peminuit

Peminuit

Jeden z předních domorodců zlaté země.

Sezóny 1
2020 - 2020

Othere, jeden bývalý mnich, neustále mluvil o jakési zlaté zemi, na kterou narazil během svého putování. Onou zlatou zemí myslel Ameriku, konkrétně oblast Newfoundland, kde žije hned několik domorodců. A mezi ně patří i Peminuit, starší syn vůdkyně místního kmenu.

Jednoho dne se jeho kmenu podaří narazit na nové osadníky, kterými jsou Vikingové z východu. Poté, co si s nimi vymění nějaké věci, je Vikingové navštíví v jejich osadě. Jakmile se tyto dvě skupiny setkají, tak to vypadá, že dojde k potyčce, nicméně Peminuit popadne šíp a zlomí ho, aby tím naznačil, že nechtějí žádné krveprolití.


Peminuit je velmi schopný bojovník, který ovládá zbraně na blízko i na dálku. Má smysl pro spravedlnost a patři mezi domorodce, kteří osadníky přivítali s otevřenou náručí.

Peminuit je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sympatický a dobrý. Škoda, že nedošlo na více dílů a více zápletek Vikingů s Indiány.

4.4.2021 | 12:55:33

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás