Vikings (Vikingové)
95/100 - 946×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Peminuit

Peminuit

Jeden z předních domorodců zlaté země.

Sezóny 1
2020 - 2020

Othere, jeden bývalý mnich, neustále mluvil o jakési zlaté zemi, na kterou narazil během svého putování. Onou zlatou zemí myslel Ameriku, konkrétně oblast Newfoundland, kde žije hned několik domorodců. A mezi ně patří i Peminuit, starší syn vůdkyně místního kmenu.

Jednoho dne se jeho kmenu podaří narazit na nové osadníky, kterými jsou Vikingové z východu. Poté, co si s nimi vymění nějaké věci, je Vikingové navštíví v jejich osadě. Jakmile se tyto dvě skupiny setkají, tak to vypadá, že dojde k potyčce, nicméně Peminuit popadne šíp a zlomí ho, aby tím naznačil, že nechtějí žádné krveprolití.

Peminuit je velmi schopný bojovník, který ovládá zbraně na blízko i na dálku. Má smysl pro spravedlnost a patři mezi domorodce, kteří osadníky přivítali s otevřenou náručí.

Peminuit je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sympatický a dobrý. Škoda, že nedošlo na více dílů a více zápletek Vikingů s Indiány.

4.4.2021 | 12:55:33

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama