Vikings (Vikingové) Rafarta

Rafarta

Rafarta

Eyvindova manželka a členka Flokiho výpravy.

Sezóny 2
2013 - 2019

Rafarta je vikinská žena, která dlouhou dobu žila v Kategattu. Jejího otce Kjarvala zabil Kjetill Plochonosý, který tak učinil kvůli sporu o půdu. Rafarta si později vzala Eyvinda, který se s Kjetillem neměl nikdy rád.

Když se po několika letech objevil v Kattegatu Floki, který tvrdil, že nalezl zemi bohů, tak svými slovy okouzlil hned několik lidí, kteří tuto zemi chtěli osídlit. Mezi tyto lidi patřili Eyvind i Rafarta.


Eyvindova rodina však s touto zemí nebyla vůbec spokojena. Podle nich se jednalo o neobyvatelnou zemi, ve které nemohou přežít. Rafarta do těchto protestů moc nezasahovala.

Rafarta je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás