Vikings (Vikingové)
94/100 - 948×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Snaefrid

Snaefrid

Pohledná dcera krále Svaseho.

Sezóny 1
2018 - 2018

Královna Lagertha upevňovala svou moc v Kattegatu a bránila se hrozbě z venčí. Proto kontaktovala okolní území a požádala je o pomoc. Jedním z posil byl i král Svase z Finnmarku, který do Kattegatu přijel se svou dcerou Snaefrid.

Do Snaefrid se brzy zakoukal Bjorn, který se rozhodl, že opustí Torvi, aby si mohl vzít tuto krásnou princeznu. Tak se i nakonec stalo a Bjorn začal trávit čas se svou novou ženou.

Snaefrid a její druhové se podíleli na všech bitvách, ve kterých se Lagertha střetla s králem Haraldem a Ragnarovým synem Ivarem. I když Snaefrid bojovala statečně, tak nakonec zemřela.

Snaefrid je…

  • dcerou Svaseho
  • manželkou Bjorna Železného (mladší, starší)
  • nevlastní matkou Siggy, Erika, Refila a Haliho

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Ještě že brzo chcípla, však do války se nechodí s kuličkou na provázku :D

2.3.2018 | 8:49:18
Arne

Je jej škoda, mohla dostať viac priestoru, bola milá. No to jej prvé „rande“ s Bjornom bolo dosť zvláštne :D

20.2.2018 | 18:45:30

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama