Vikings (Vikingové) Snaefrid

Snaefrid

Snaefrid

Pohledná dcera krále Svaseho.

Sezóny 1
2018 - 2018

Královna Lagertha upevňovala svou moc v Kattegatu a bránila se hrozbě z venčí. Proto kontaktovala okolní území a požádala je o pomoc. Jedním z posil byl i král Svase z Finnmarku, který do Kattegatu přijel se svou dcerou Snaefrid.

Do Snaefrid se brzy zakoukal Bjorn, který se rozhodl, že opustí Torvi, aby si mohl vzít tuto krásnou princeznu. Tak se i nakonec stalo a Bjorn začal trávit čas se svou novou ženou.


Snaefrid a její druhové se podíleli na všech bitvách, ve kterých se Lagertha střetla s králem Haraldem a Ragnarovým synem Ivarem. I když Snaefrid bojovala statečně, tak nakonec zemřela.

Snaefrid je…

  • dcerou Svaseho
  • manželkou Bjorna Železného (mladší, starší)
  • nevlastní matkou Siggy, Erika, Refila a Haliho

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Ještě že brzo chcípla, však do války se nechodí s kuličkou na provázku :D

2.3.2018 | 8:49:18
Arne

Je jej škoda, mohla dostať viac priestoru, bola milá. No to jej prvé „rande“ s Bjornom bolo dosť zvláštne :D

20.2.2018 | 18:45:30

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás