Vikings (Vikingové) Snaefrid

Snaefrid

Snaefrid

Pohledná dcera krále Svaseho.

Sezóny 1
2018 - 2018

Královna Lagertha upevňovala svou moc v Kattegatu a bránila se hrozbě z venčí. Proto kontaktovala okolní území a požádala je o pomoc. Jedním z posil byl i král Svase z Finnmarku, který do Kattegatu přijel se svou dcerou Snaefrid.

Do Snaefrid se brzy zakoukal Bjorn, který se rozhodl, že opustí Torvi, aby si mohl vzít tuto krásnou princeznu. Tak se i nakonec stalo a Bjorn začal trávit čas se svou novou ženou.


Snaefrid a její druhové se podíleli na všech bitvách, ve kterých se Lagertha střetla s králem Haraldem a Ragnarovým synem Ivarem. I když Snaefrid bojovala statečně, tak nakonec zemřela.

Snaefrid je…

  • dcerou Svaseho
  • manželkou Bjorna Železného (mladší, starší)
  • nevlastní matkou Siggy, Erika, Refila a Haliho

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Ještě že brzo chcípla, však do války se nechodí s kuličkou na provázku :D

2.3.2018 | 8:49:18
Arne

Je jej škoda, mohla dostať viac priestoru, bola milá. No to jej prvé „rande“ s Bjornom bolo dosť zvláštne :D

20.2.2018 | 18:45:30

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás