Vikings (Vikingové) starší Alfréd

starší Alfréd

starší Alfréd

Inteligentní mladý muž, ze kterého se stane velký král.

Sezóny 1
2017 - 2019

Alfréd se narodil do královské rodiny z Wessexu, do doby, kdy vládl jeho dědeček Ecbert. Ten si byl vědom, že jeho druhý vnuk není ve skutečnosti synem Aethelwulfa, ale kněze Athelstana, kterého měl velmi rád. Král Ecbert se proto začal soustředit na vzdělávání Alfréda, než aby připravoval na vládnutí svého prvního vnuka Aethelreda.

V době, kdy Alfréd dospívá, se se svou rodinou nachází na tajném místě, protože většinu královských sídel dobyli Vikingové. S dospíváním Alfréd začíná zjišťovat, že je velmi náchylný k nemocem, a proto si myslí, že brzy zemře. Ze všech nemocí se však vždy dostane.


Alfréd neměl v plánu kralovat, ale když jeho nevlastní otec zemře, tak královna Judith prosadí, aby na královském trůnu byl Alfréd, protože Aethelred není tak chytrý jako on. Tím začíná éra velkého panovníka, který má ambice ke stmelení celé Anglie.

starší Alfréd je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Jako jeden z mála v 5 serii měl aspoň silné emoční momenty ( scény podpořené hudbou a jeho modlitbou a slibem o porážce vikingů ). Ještě ho čekají velké věci.

2.3.2018 | 8:46:57

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v nejnovější upoutávce

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás