Vikings (Vikingové) starší Alfréd

starší Alfréd

starší Alfréd

Inteligentní mladý muž, ze kterého se stane velký král.

Sezóny 2
2017 - 2020

Alfréd se narodil do královské rodiny z Wessexu, do doby, kdy vládl jeho dědeček Ecbert. Ten si byl vědom, že jeho druhý vnuk není ve skutečnosti synem Aethelwulfa, ale kněze Athelstana, kterého měl velmi rád. Král Ecbert se proto začal soustředit na vzdělávání Alfréda, než aby připravoval na vládnutí svého prvního vnuka Aethelreda.

V době, kdy Alfréd dospívá, se se svou rodinou nachází na tajném místě, protože většinu královských sídel dobyli Vikingové. S dospíváním Alfréd začíná zjišťovat, že je velmi náchylný k nemocem, a proto si myslí, že brzy zemře. Ze všech nemocí se však vždy dostane.


Alfréd neměl v plánu kralovat, ale když jeho nevlastní otec zemře, tak královna Judith prosadí, aby na královském trůnu byl Alfréd, protože Aethelred není tak chytrý jako on. Tím začíná éra velkého panovníka, který má ambice ke stmelení celé Anglie.

starší Alfréd je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Jako jeden z mála v 5 serii měl aspoň silné emoční momenty ( scény podpořené hudbou a jeho modlitbou a slibem o porážce vikingů ). Ještě ho čekají velké věci.

2.3.2018 | 8:46:57

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás