Vikings (Vikingové) Torvi

Torvi

Torvi

Druhá manželka jarla Borga.

Sezóny 4
2014 - 2019

Torvi se stala druhou ženou jarla Borga, který pocházel z Götalandu. Jeho první žena zemřela v den svatby, kdy se po sňatku napila otráveného vína. Když si jarl Borg bere Torvi za ženu, tak nechce nic riskovat, a proto rozkáže, ať víno ochutná nejprve ochutnávač.

Jarl Borg a Torvi měli šťastné manželství, ale brzy byl jarl za svou vzpurnost usmrcen, což Torvi dostalo na samotné dno. Ve chvíli, kdy byl jarl Borg zabit, byla již ve vysokém stupni těhotenství. O pár týdnů později se jí narodil syn.


Po nějaké době se Torvi stává ženou mladého Vikinga Erlendura, který je synem zesnulého krále Horika. Manželství však není nikterak šťastné, proto si Torvi oblíbí Bjorna, se kterým se velmi sblíží.

Torvi je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MiShaylle

Absolutně nechápu co v tomhle serialu dělá.Jako to je tam nějak omylem ne? :D

19.9.2016 | 17:33:56
Wolf007

Taková pipina, kterou si tak nějak dědí mezi sebou. Nesedí mi.

22.8.2016 | 14:26:31
Annabell

Mně prostě nesedí! Taková nijaká, s prázdným, umučeným pohledem a nijak chytrými řečmi… K tak výrazně silné osobnosti jako je Bjorn, mi přijde strašně slabá! Buďto se ještě vybarví nebo bych se ji rozhodně nebála vyměnit…!

25.4.2016 | 18:18:10
lelanka

Bombastická. Lepší a lepší :)

23.4.2016 | 17:15:40
Deiria

V posledním díle 4. série, byla naprosto boží!

22.4.2016 | 19:44:02
WILLIAM_MOINSPIELD

no comment

30.1.2016 | 1:04:57

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás