Vikings (Vikingové) Bude pátá řada poslední sérií, ve které se objeví Lagertha?

Bude pátá řada poslední sérií, ve které se objeví Lagertha?

Bude pátá řada poslední sérií, ve které se objeví Lagertha?

Podívejte se na další upoutávku k pokračování páté řady seriálu Vikings, která se zčásti zaměřuje na Lagerthin možný konec.

11 6
26.11.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

Regouvousus

Už dříve bylo řečeno, že v 15. díle se stane něco, co změní veškerý chod… epizoda s názvem HELL

Lagertha bude v tomto díle zabita stejně jako Ragnar

26.11.2018 | 16:46:26
Zek2812

Uz bolo na case. Lagertha tam uz davno nema co robit. Je nudna, brani vo vyvoji a teraz ked prisla o vsetko je na case ju odpratat. Aj tak vacsiu stetku z nej uz sa spravit neda, uz dala kazdemu okrem ragnarovych synov…

#3 Wolfinator1
26.11.2018 | 18:00:10
Wolfinator1

#2 Zek2812: No právě ještě , ale musí hupnout na Ubbeho aspoň ať si to dá naposled ještě se skoro Ragnarem a pak s ní šup pod kytky :D

26.11.2018 | 19:20:34
honzaH

Ten odchod je už asi nevyhnutelný. Bude mi chybět. Ženských hlavních hrdinek jejího formátu tu věru mnoho nebylo. Lagertha ještě s Flokim jdou, asi jako už poslední, celou historií seriálu od úplného začátku. Doufám aspoň, že ji tvůrci nechají zemřít důstojně a co nejpozději. Pro mě má stále velké charisma a na seriál jsem se z velké části díval právě kvůli ní.

26.11.2018 | 21:42:54
Batiatus

To ešte nemusí nič znamenať. Môže to byť len niaky sen o tom ako zomrel jej milovaný Ragnar ale na miesto neho bude vidieť seba. Jej dejová linka sa môže skončiť aj tým, že sa rozhodne odložiť život bojovnice a vládkyne a namiesto toho bude žiť medzi kresťanmi pokojným životom. Bude sa obliekať ako oni a žiť ich spôsobom života.

26.11.2018 | 21:57:32
Batiatus

Keď človek vidí v sne seba ako zomrel má to pozitívny význam. Znamená to že niečo staré v ňom zomrelo a niečo nové sa ide zrodiť. Môže to znamenať že v živote človeka ide nastať zmena, že ide do ďalšej etapy života. Lahertha všetko stratila. A ak mám pravdu v tom že sa jej sníval sen v ktorom umrela tak to môže znamenať čo som napísal vyššie. Jej vikingska stránka zomrela a jej život ide do novej etapy – bude žiť s kresťanmi, bude vyzerať a možno sa aj chovať, aspoň z časti ako oni.

#10 MagikaVonCary82
26.11.2018 | 22:05:14
Martys22

V 6.řadě má Winnick režírovat nějaký díl, takže si myslím, že ještě neumře. Navíc měla umřít dávno, ale Hirst ji tam kvůli radikálním feministkám drží takhle dlouho.

27.11.2018 | 11:22:12
methoz

Ne, bude tam hrát i když jí useknou hlavu, nebo jako kostlivec.. Jí se nikdy nezbavíme.. OMG :-(

27.11.2018 | 11:38:31
DavidDawson

Doufám že Lagertha zemře a doufám že umřou všechny hlavní postavy které byli nějak s Ragnarem spojeny. Byl by to epický konec kdyby na konci zemřel Ivar a jako poslední scéna by byla že vejde do Valhally a uvidí tam všechny jak společně hodují v obřích síních.

27.11.2018 | 13:23:01
MagikaVonCary82

#6 Batiatus: Naprosto správný výklad nejen významu daného typu snu, ale také zcela přesně může odpovídat i událostem představeným nám v této ukázce. Tak jako Ivarův sen, že ho zavraždila jeho manželka bodnutím nože do srdce.

28.11.2018 | 0:05:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás