Vikings (Vikingové) Trailer k epizodě To the Gates!

Trailer k epizodě To the Gates!

Trailer k epizodě To the Gates!

Vikingové jsou připraveni a Paříž taky, bitva může začít. Vikinské vojsko v čele s Flokim se pokusí dobýt město, které odolalo každému útoku.

14 0
6.4.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /14

komja

Stejně si myslím, že Ragnar zvolil Flokiho do čela vojska jenom proto, že zabil Athelstana a možná taky kvůli tomu proroctví „Mrtví dobudou Paříž“ ;)

#4 Akul
6.4.2015 | 18:14:41
Aprok

Tenhle seriál žeru !! už se nemůžu dočkat to bude řežba !! :)

6.4.2015 | 18:27:14
Scarity

Jsem hlavně zvědavá, co udělají s Rollem, jestli jej skutečně čeká něco úžasného, jak mu předpověděl Seer, jestli mu dopřejí osud, jako ten skutečný Rollo, kterým je postava inspirována :)

6.4.2015 | 21:27:55
Akul

#1 komja: Přesně, třeba Ragnar už ani nedoufá v dobytí Paříže a místo aby ta jakoby vina padla na něj, tak padne na Flokiho, protože je zvolen tým vůdcem.

7.4.2015 | 16:36:05
armunder

Ten věštec mluví pravdu protože vše co předpověděl se stalo a Rolla to asi čeká v devátém díle. Ale aby ho Francouzi pak nezabili a byla by další válka protože se ho musí zbavit. Je to jenom teorie aby to dávalo smysl ty vikingové.Můj vlastní názor. Francouzi ho po svatbě mužou zabít nebo ta princezna hraje nevinnou a udělá to sama :D Protože hodně lidí zajímá jak dopadnou ostatní postavy když se tady prozradil osud Ragnara.

7.4.2015 | 17:03:58
Hyde

Až na to že Rollo se dožije požehnaného věku a Giselu přežije, ještě se zamotá do války o franský trůn. a jestli se opravdu stane normandským vévodou, tak to bude asi ten nejlepší charakter a možná i námět na spin off.

7.4.2015 | 20:30:38
Crowley

Mňa by skôr zaujímalo, čo ma za lubom Kalf a syn bývalého kráľa Horika Erlendur.Neviem,ale moc im to kamarátstvo s Ragnarom moc neverím.

7.4.2015 | 22:39:12
Hyde

Radši to dám do spoileru, páč člověk nikdy neví, jestli nebude mít pravdu a nehodlám tady snášet nějaký nadávky :-)

Si myslím že během toho nájezdu je Kalf a spol. zradí a všichni se budou muset stáhnout, třeba s nějakým výkupným a Rollo tam asi zůstane jako zajatec, a pak si namluví princeznu. To si myslím že se stane, ale jak je teď u všech seriálů v módě tak přijde určitě nějakej zvrat, třeba jako že Kalf zradí Erlendura a zjistí se, že to bylo všechno předem domluvený, ale to už tady taky bylo. Nakonec bych se nedivil třeba, že se Vikingové domluví s Odem a sesadí krále.

8.4.2015 | 15:47:06
Lusyen

Keďže to podľa traileru vyzerá, že táto časť bude hlavne o bojoch (čo sa teším) tak dúfam za seba, že tam bude viac scén s Rollom. Keďže s tých, kto momentálne v seriály zostal medzi hlavnými predstaviteľmi mi asi už len Rollo pripomína čistokrvného vikinga a súboje v jeho podaní mali vždy šťavu. Viem, že sa možno na mňa mnoho Flokiho priaznivcov nahnevá ale to jeho tancovanie s tou maličkou sekerkou (s takou som sa hrával ako 5 ročný) ma až tak nebaví. Bojujúci viking má byť 100 kilový chlap nadupaný adrenalínom s poriadnou sekerou v ruke. Súdiac podľa ilustračného fota samotného traileru by mohla byť táto časť podľa môjho gusta,,, tak uvidíme v piatok

#11 Nibelung
8.4.2015 | 17:58:55
Lusyen

jeden postreh z traileru,,, ten padajúci rollo,,, po opätovnom pozretí traileru si myslím, že skôr zoskočil z tej dobívacej veže po tom, čo ju v predchádzajúcom zábere poliali nejakou horľavinou,,, o tom ako sa liala žeravá smola a podobné šmaky na dobývaciu techniku a samotných vojakov z hradieb by iste vedeli rozprávať obhoreté kosti mnohých pochovaných v blízkosti stredovekých hradov

8.4.2015 | 18:02:50
Nibelung

#9 Lusyen: viking nemusí byť žiadny 100kilový newyork fitnessbijec, nordi boli známi pre ich velkosť kedže v stredoveku bola priemerna výška muža nejakých 170cm cca, neviem možn o menej. Floki je vyšší než Rolo medzi rečou. Takže viking je to dobrý a táto vrhacia sekera je vikingom dosť známa :)

8.4.2015 | 18:44:18
Lusyen

o výšku nejde,,, severania boli o pár cenťákov vyšší ako iné národy,,, a máš pravdu že v tej dobe priemerná výška nebola veľa,,, mali však pevnú stavbu tela,,, a Floky,, aj keď ho mám rád pre iné veci a nech sa nikto na mňa neurazí vyzerá skôr ako dealer pika niekde v petržalke,,, na jeho výšku ma BMI jak baletka a keby si dali s rollom každý jednu ranu viem na koho by som si stavil

#13 Nibelung
9.4.2015 | 17:07:37
Nibelung

#12 Lusyen: tak na to bych nestavil, rôzne anály popisuju rozdiel až o hlavu :) ale tak môžu to byť žvásty no. ideál je blondatý copatý svalnáč ale pritom to nemusí vôbec byť a može vypadať presne ako floki, dobre to History vymyslelo :)

9.4.2015 | 18:42:24
armunder

Čtvrtá série bude teda poslední a bude mít šestnáct dílů.

9.4.2015 | 20:21:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás