Vincenzo
96/100 - 5×

Vincenzo

Korejsko-italský právník Vincenzo je adoptivním synem hlavy italské mafie. Při návštěvě rodné země se rozhodne postavit na stranu zákona a dá se do křížku se všemocnou korporací.

Jižní Korea | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | tvN | 60 minut
žánr
K-drama, Krimi
redaktoři
kris.slavickova

Vincenzo - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Casti3l

Množství zpomalených scén a zbytečné natahování s hlavním záporákem mi sice vadilo, ale i tak slušná akce a správně asijsky praštěná komedie.

14.10.2021 | 8:54:57
bulinka

Potom ako ma Song Joong-Ki nadchol v Descendants of the Sun, tak som bola sklamala zo Space Sweepers a obávala som sa, čo ma čaká tu. Našťastie dostal opäť priestor vyniknúť. Očakávala som, že Vincenzo bude nejaká psycho-thriller mafiánska dráma. Tak to aj začalo, neskôr ale pribudli komické, parodické prvky. Neviem, prečo sa tak rozhodli, či aby odľahčili seriál a nebolo to také temné a čierno-biele, keď aj v živote stretávame takých exotov ako boli ľudia z Kumgy. Vincenzo je rozvážny a viac premýšľa, ako by sa mal biť. Citovo je pochopiteľne vzhľadom na jeho minulosť obmedzený. Napriek tomu sa podarilo naviazať vzťah s Hong Cha-Young, i keď sa to vlieklo a teda romantika je tu ozaj okrajová. Záporné postavy boli zahraté geniálne zahraté. Nervy som z nich mala riadne!

15.7.2021 | 13:27:53
JaneyT

Jsem ráda, že jsem se do tohoto seriálu pustila. Koreu mám hodně ráda, obzvlášť v hudební sféře. Pár K-drama jsem viděla, ale tohle patří jedno z mála do mé TOP, protože toto byl úžasný seriál. Byl tu krásně vidět vývin charakterů. Je tu i romantika, ale ne moc, což se mi líbilo. Hlavně ta akce, drama, napětí, komedie. Bylo i pár dílů, kdy mi ukápla slza. Sice se říká jednou mafián, napořád mafián, ale Vincenzo dokázal, že i mafiáni dokážou být na straně dobra. Jediné, co mi fakt vadilo byla délka dílu. Ale i tak ty díly my utekly docela rychle, jak děj měl spád. Sice úplně na 100% to není, ale pod 90% nejdu a velice ráda se znovu na tento seriál podívám. :)

25.6.2021 | 14:28:43

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama