Vinyl
96/100 - 40×

Vinyl

Sedmdesátá léta dvacátého století se nejen v New Yorku nesla v duchu rozvíjejícího se hudebního byznysu. Bez vášně, nenávisti, sexu i drog by možná nikdy nevznikly žánry jako punk, disco nebo hip-hop. Hudební boom pozoruje i prezident nahrávací společnost Richie Finestra, který se v této divoké době snaží zachránit sebe i svou společnost.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Hudební

S01E08: E.A.B.

S01E08: E.A.B.

Zoufalý Richie, připuštěný důstojníkem půjčky se středoškolskými vazbami na Zak, přistupuje k Mauryovi ohledně dohody s Galassem.

cz sk
3.4.2016
1 hodina

Devon a Ingrid dělají scénu v Maxově Kansas City, kde Devon zapůsobí na fotografa Billy McVicar svou schopností očarovat hlavní celebritu, aby se vzdala své fotografie. Za úkol Richie přijít s novou písní, Kip a Nasty Bits dostanou crash kurz v blues od Lester. Andrea vyhodí dlouholetého zaměstnance amerického století a rozzlobí Richieho. Clark najde hudební osvícení od jeho bývalé poštovní haly, Jorge.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama