Vinyl
96/100 - 40×

Vinyl

Sedmdesátá léta dvacátého století se nejen v New Yorku nesla v duchu rozvíjejícího se hudebního byznysu. Bez vášně, nenávisti, sexu i drog by možná nikdy nevznikly žánry jako punk, disco nebo hip-hop. Hudební boom pozoruje i prezident nahrávací společnost Richie Finestra, který se v této divoké době snaží zachránit sebe i svou společnost.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Hudební

S01E09: Rock and Roll Queen

S01E09: Rock and Roll Queen

Po znepokojivé návštěvě s Devonem a dětmi, Richie zváží své možnosti, když se objeví teplo obklopující případ vraždy Bucka Rogerse.

cz sk
10.4.2016
1 hodina

Jamie, vyhodená z městského domu její tety, se zhroutí s Kipem, když Nasty Bits dokončí svůj záznam a vyfotografují. V americkém století připravuje Maury Gold kompilaci z padesátých let, zatímco Zak se snaží financovat kapelu pro jeho svatební zpěvačku Gary, známou jako „Xavier“. Clark a Jorge se spojí s indigovou melodií.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Deanmon

Dost nedoceněný seriál řekl bych, škoda že u nás lidi sledují jen ty mainstreamové seriály jako GOT nebo TWD, už se těším na finále, skvělej seriál!

17.4.2016 | 13:22:57
Chirurg

První řada evidentně jede do finále a je lepší a lepší. Vynikající hudba, už se těším na soundtracky. Nejlepší seriál téhle doby!

11.4.2016 | 23:19:40

Filtr seriálů
Reklama