Zdroj: CBS
Po 20-sekundové ukázce se můžeme podívat i na prodlouženou 30-sekundovou ukázku následující epizody Arm-Ageddon v které se můžete podívat na to, co nás v této epizodě čeká.
Zdroj: CBS
USA | 2015 | Ukončeno
1 sezóna
| CBS
| 43 minut
Jak by se vám líbilo využívat svůj mozek na sto procent? Jak by to mohlo vypadat nastínil už film Limitless s Bradleym Cooperem, ve kterém hlavní hrdina po použití speciální drogy získal schopnosti, díky kterým se dostal do velkého světa velkých financí. Nový stejnojmenný seriál na tento film navazuje a posouvá jeho děj dál. A Cooper si v něm zahraje také.
Obsazení:Jake McDorman (Brian Finch), Ron Rifkin (Dennis Finch), Bradley Cooper (Eddie Morra), Colin Salmon (Jared Sands), Blair Brown (Marie Finch), Mary Elizabeth Mastrantonio (Nasreen Pouran), Jennifer Carpenter (Rebecca Harris), Hill Harper (Spellman Boyle), Michael James Shaw (Mike),
(více)
Diskuze /6
Adafek
Kde jsou titulky?:DD
Rik
Taky bych se přimluvil za dodání titulků nebo aspoň oznámení,zda budou a kdy.
Ksinbad
Proč tenhle seriál, který je dokonce ještě lepší než seriál Elementary, má titulky pravidelně tak pozdě? Srašně mě vadí, že seriály, které lze označit jako odpad mají titulky do jednoho nebo dvou dnů a tahle perla mezi seriály ani po šesti dnech nic. Aspoň dejte nějaké info, kdy můžeme titulky očekávat.
nopet
Titulky k tomuhle seriálu vychází pravidelně v pondělí večer. Nebo to tak aspoň bylo u minulých dílů. Taky mě mrzí, že nejsou dřív, protože tenhle seriál si to fakt zaslouží…
ililis
Tak, je úterý a zde http://www.serialzone.cz/…ulky/1-rada/ se píše, že jsou na 50% ?? Prosím, byl by někdo z adminů aspoň tak hodný a napsal tu, jak plánuje titulky vydat? chápu, že v česku asi díky titulkům bude mít tenhle seriál nízkou sledovanost, ale je zajímavý fakt, že například ash vs evil dead má titulky ještě ten den, co vyjde :D už to začíná být komický, co třeba nějaký pořadník online k vidění? Jsem vděčná za překlad, sama tam pokaždé slyším tak půl věty, takže mi pak nedochází některé pointy, ale kdyby každý nakonec uměl anglicky, už by jste nemuseli titulky dělat vůbec, no ne? :-) Tak hezké svátky tedy. Škoda, že titulky dělají většinou studenti, kteří mají v tomhle nepravidelný režim a snaží si stihnout hlavně své věci. Chtělo by to přitáhnout více lidí s pravidelným režimem, aby tu byla aspoň ta podpora v době zkoušek…
ililis
a dodávám, že mi je i líto překladatelů, protože je fakt, že se na ně vždycky takhle vrhnem a přeci jen, když to dělají zadarmo, nezaslouží si to. Jen je vidět, jaký to je dlouhotrvající problém i obecně. Je spousta seriálů, kde nejsou titulky i po měsíci, takže co zbývá než se učit anglicky a přestat po nich takto šlapat? :-) Děkuji za snahu a překlad, jsem přeci jen líný člověk než abych je nepotřebovala, aby překládali :-