Vyšehrad
88/100 - 17×

Vyšehrad

Julius „Lavi“ Lavický je obrovský fotbalový talent, nechá se však unést svým úspěchem a užívá si slávu naplno. Večírky, alkohol, kouření a holky mu pomalu ničí jeho slibnou fotbalovou kariéru.

Česko | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | OBBOD | 10 minut


Jak to vypadá s pokračováním Vyšehradu?

Jak to vypadá s pokračováním Vyšehradu?

Julius Lavický vyběhl na trávník ke svému prvnímu utkání za Vyšehrad a tím se s námi rozloučila první řada. Jak to bude s případným pokračováním seriálu Vyšehrad?


3 2
11.6.2017

Ohledně pokračování seriálu Vyšehrad panují hodně zmatené informace. Ostatně i samotná streamovací služba OBBOD nemá stále jasno, jak se svým prvním seriálem naloží. Alespoň to naznačil majitel streamovací služby Kamil Ouška v rozhovoru pro web E15. Na facebooku OBBODu zase samotná stanice reagovala na jeden příspěvek fanouška tím, že Vyšehrad už nebude.

Vedení stanice momentálně přemýšlí nad tím, jestli je dostatek kvalitního materiálu pro druhou řadu. Tohle zamyšlení má určitě hodně co do sebe. Když se totiž i u nás podíváme na hodnocení jednotlivých epizod, tak od pátého dílu šlo hodnocení strmě dolů. Zachránil to až poslední díl, který byl relativně vtipný, ale rozhodně nešlo o tak vydařené dílo, jako v případě prvních epizod.


Může se tak stát, že se seriálového pokračování nedočkáme. Nemusí jít však o definitivní konec seriálu. OBBOD má údajně několik nabídek na filmové zpracování. Takže místo druhé řady bychom se mohli dočkat filmu. Podobně postupovala kdysi i TV Nova, která místo pokračování Okresního přeboru přikročila k natočení filmu, kterým tuto sérii ukončila.

OBBOD by v nacházejících týdnech měl přijít se zcela novým seriálem ze sportovního prostředí. Z fotbalového hřiště se přesuneme do hokejové arény v Havířově, kde se natáčel seriál Lajna. Pilot má být údajně hotový, OBBOD jen čeká na vhodnou dobu na vypuštění. Na rozdíl od Vyšehradu by nový seriál měl být dospělejší a hlavně délka jednotlivých epizod by se měla prodloužit. V průměru by každá epizoda měla mít okolo dvaceti minut.
Thumbnail Play icon

Sportovními seriály to na OBBODu rozhodně nekončí. Streamovací služba si je moc dobře vědoma, že právě vlastní tvorba jí přináší nejvíce návštěvníků a plánuje svou tvorbu i nadále rozšiřovat. Už teď se na OBBODu pracuje na nové kriminálce.

Jaký osud Vyšehradu přejete vy? Přáli byste si druhou řadu? Film? Nebo by měl sseriál skončit první řadoou?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!