Walker: Independence
80/100 - 2×

Walker: Independence

Prequel k seriálu Walker, který se odehrává na konci 19. století. Sledujeme v něm Abby Walkerovou, movitou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Abby se vydává na cestu pomsty a setkává se s milým darebákem Hoytem Rawlinsem, který hledá své poslání. Putování zavede Abby a Hoyta do texaského města Independence, kde se setkávají s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními komplikovanými minulostmi a jdou si za svými sny.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Western
hrají
Katherine McNamara (Abigail Walker), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Justin Johnson Cortez (Calian), Greg Hovanessian (Tom Davidson), Philemon Chambers (Augustus), Katie Findlay (Kate Carver), Lawrence Kao (Kai Sung), Gabriela Quezada (Lucia Reyes)

S01E02: Home to a Stranger

S01E02: Home to a Stranger

K Abby se připojují neomalený psanec Hoyt a apačský průzkumník Calian, aby s ní navštívili tragické místo, kde zanikl její život, a objevili tam stopy k odhalení chladnokrevného vraha, jenž se ukrývá ve městě. Mezitím jsou nový šerif města Tom Davidson a jeho zástupce Augustus odhodláni vypátrat záhadného muže, který je zodpovědný za nedávnou loupež banky. Kate škádlí Hagana k tomu, aby udělal správnou věc a Lucia nalézá v Kaiovi nového přítele a zjišťuje, jaký má překvapivý talent. Když se Abby naposledy loučí se svým starým životem a tím, co mohlo být, přijme nový začátek v Independence a společně s Calianem a Hoytem vymyslí plán, jak postavit skutečného nepřítele před spravedlnost. Ale jak daleko je schopná zajít?

cz sk
13.10.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Larry Teng
Scénář: Seamus Kevin Fahey

Hrají: Katherine McNamara (Abigail Walker), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Justin Johnson Cortez (Calian), Greg Hovanessian (Tom Davidson), Philemon Chambers (Augustus), Katie Findlay (Kate Carver), Lawrence Kao (Kai Sung), Gabriela Quezada (Lucia Reyes), Mark Sheppard (Nathaniel Hagan), Matthew Barnes (Ethan), Eric T. Esparza (Griffin), Vincent E. McDaniel (kovář), Elliott King (Flynn),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E03: Blood & Whiskey

cz75%

Překlad: @tominotomino a @bloody_maniac.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak započal rod Walkerových a jaký původ má jejich příjmení, odpovědi jste se dočkali v prvním díle Walker: Independence, v němž byl představen úplně první Walker.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama