Walker: Independence
80/100 - 3×

Walker: Independence

Prequel k seriálu Walker, který se odehrává na konci 19. století. Sledujeme v něm Abby Walkerovou, movitou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Abby se vydává na cestu pomsty a setkává se s milým darebákem Hoytem Rawlinsem, který hledá své poslání. Putování zavede Abby a Hoyta do texaského města Independence, kde se setkávají s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními komplikovanými minulostmi a jdou si za svými sny.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Western
hrají
Katherine McNamara (Abigail Walker), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Justin Johnson Cortez (Calian), Greg Hovanessian (Tom Davidson), Philemon Chambers (Augustus), Katie Findlay (Kate Carver), Lawrence Kao (Kai Sung), Gabriela Quezada (Lucia Reyes)

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak započal rod Walkerových a jaký původ má jejich příjmení, odpovědi jste se dočkali v prvním díle Walker: Independence, v němž byl představen úplně první Walker.

3 0
20.10.2022

Rodinu Walkerovu můžeme pořádně znát ze seriálu Walker, který se odehrává v současnosti. V prequelu Independence sledujeme první generaci Walkerových v Texasu, takže je jasné, že zde tato rodina v tak velkém zastoupení zatím nebude. Vlastně jsme se setkali jen s jedním příslušníkem tohoto rodu, a to s Abby, nicméně její manžel do něj nepatří. Ptáte se proč?

Pokud jste první díl pořádně sledovali, mohli jste zjistit, že příjmení Abby i jejího manžela Liama je Collins. Příjmení Walker totiž vůbec její není, tedy prozatím. Manželé Collinsovi se vydali na cestu z Bostonu do Texasu, kde se ve městě Independence měl Liam stát šerifem. Než však stihnou cestu dokončit, jsou v noci přepadeni a Liam je zabit. Abby je odhodlaná vraha svého manžela vypátrat a podezření má na nového independentského šerifa Davidsona, ale aby jej mohla prošetřit, musí přijmout novou identitu.

(Rod Walkerových vznikl díky Apačům. Foto: The CW)

Abby při nočním přepadení utržila zranění a následně se potácela po pustých pláních, dokud ji nenašel apačský indián Calian. Apačové jí pomohou a rovněž jí dají indiánské jméno, které v překladu zní Walks in Tall Grass, česky Ta, co chodí vysokou trávou. Když dorazí do Independence, rozhodne se, že bude vystupovat pod nějakým jiným jménem, než je její vlastní. A když má v bance nahlásit své jméno, vzpomene si na své indiánské jméno Walks in Tall Grass a přetvoří jej na Walker, což můžeme přeložit jako Chodec. Takto tedy vzniklo příjmení rodu, který v Texase přetrvá ještě po generace.

Překvapilo vás, že Walkerová není Abbyino původní příjmení? Líbí se vám, jak nakonec vzniklo?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: Random Acts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @tominotomino a @bloody_maniac.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak započal rod Walkerových a jaký původ má jejich příjmení, odpovědi jste se dočkali v prvním díle Walker: Independence, v němž byl představen úplně první Walker.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama