Walker: Independence
0/100 - 0×

Walker: Independence

Prequel k seriálu Walker, který se odehrává na konci 19. století. Sledujeme v něm Abby Walkerovou, movitou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Abby se vydává na cestu pomsty a setkává se s milým darebákem Hoytem Rawlinsem, který hledá své poslání. Putování zavede Abby a Hoyta do texaského města Independence, kde se setkávají s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními komplikovanými minulostmi a jdou si za svými sny.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Western

The CW objednává seriál Walker: Independence

The CW objednává seriál Walker: Independence

S oznámením osudů svých seriálů představila stanice The CW i nové projekty, které oficiálně pro svou další sezónu objednává a na které se diváci mohou těšit. A jedním z nich je právě i prequel k seriálu Walker.

4 1
14.5.2022

O prequelu k seriálu Walker se začalo mluvit už na konci roku 2021 a stal se velkým adeptem na objednávku. Větší šance mu také poskytl fakt, že si stanice The CW prochází velkými změnami, které přinesly spoustu smutných zpráv pro spoustu seriálů, ale také vedení vědělo, že nebude moct vyvíjet tolik nových seriálů a tudíž je konkurence pro skutečné objednání menší. A jak se nakonec ukázalo, tak všechny tři seriály, kterým byla objednána pilotní epizoda k posouzení, se nakonec představí v nové sezóně už jako plnohodnotné seriály.

Všechny tyto tři nové seriály mají navíc jednu společnou věc – mají totiž spojitost s hlavními hvězdami seriálu Supernatural. U našeho seriálu Walker: Independence totiž bude Jared Padalecki, hlavní hvězda Walkera, působit jako výkonný producent. Jensen Ackles bude zase zastávat roli výkonného producenta a také vypravěče v seriálu The Winchesters, což je navíc prequel k Supernatural. A v neposlední řadě se objednávky dočkal také komiksový seriál Gotham Knights, v němž si herec Misha Collins zahraje Harveyho Denta.


(Tato trojice se stanicí The CW ještě zdaleka nekončí. Foto: Variety)

Pokud jste ještě nečetli žádný z předchozích článků o vyvíjeném westernovém seriálu Walker: Independence, máme tu pro vás popis toho, co od něj můžete čekat.

V seriálu, který se odehrává na konci 19. století, sledujeme Abby Walkerovou, movitou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Abby se vydává na cestu pomsty a setkává se s milým darebákem Hoytem Rawlinsem, který hledá své poslání. Putování zavede Abby a Hoyta do texaského města Independence, kde se setkávají s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními komplikovanými minulostmi a jdou si za svými sny.

U toho seriálu už dokonce známe i obsazení sedmi hlavních postav. Ústřední dvojici, tedy Abby a Hoyta, ztvární Katherine McNamara a Matt Barr. Dále se můžeme těšit na Katie Findlay, Philemona Chamberse, Justina Johnsona Corteze, Grega Hovanessiana a Lawrence Kaa. Za seriálem stojí tvůrčí tým mateřského seriálu Walker.

(Hlavní tváře dvou Walkerových seriálů. Foto: ComicBook)

Jelikož byl seriál Walker po celou dobu svého dvouletého vysílání v programu stanice vysílán po boku seriálu Legacies, který se už ale v nové sezóně nevrátí, uvolnilo se vedle Walkera místo. Je tedy velmi pravděpodobné, že jej zaplní právě Independence a jeden večer tak bude patřit oběma seriálovým Walkerům. Independence bychom tak mohli spatřit už na podzim.

Zdroj: Deadline

Dáte tomuto westernovému prequelu Walkera šanci? Myslíte, že má šanci na úspěch?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama