Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: World On a String

  S03E01: World On a String

  Je den maturity a Walkerova rodina obrací list vstříc zdánlivě nadějné budoucnosti, avšak to jen dokud nedojde ke Cordellově zmizení. Jeho podivní únosci se jej snaží zlomit jak fyzicky, tak i psychicky. Mezitím dávají kapitán James, Cassie a zbytek rangerů všechno do toho, aby přivedli Cordella v pořádku domů a Stella má své nápady, jak může pomoci.

  6.10.2022
  43 minut
 • S03E02: Sittin' on a Rainbow

  S03E02: Sittin' on a Rainbow

  Zatímco Cassie a James vedou operaci k nalezení Walkera, situace se ještě víc zhorší, když zmizí i Liam. Mezitím následují Stella s Augustem svou vlastní stopu.

  13.10.2022
  43 minut
 • S03E03: Rubber Meets the Road

  S03E03: Rubber Meets the Road

  Čas letí a Cordell se snaží všechny, včetně sebe samotného, přesvědčit o tom, že už na strasti zajetí nemyslí. Stella svému otci přizná, jak se poslední dobou cítí a Bonham se podělí s Liamem o způsob, jak překonat své trauma.

  20.10.2022
  43 minut
 • S03E04: Wild Horses Couldn't Drag Me Away

  S03E04: Wild Horses Couldn't Drag Me Away

  Walker, Cassie a kapitán James spojují síly, aby dostali Treye přes závěrečné stádium jeho výcviku nesoucí název „rangerův týden pekla“, který prověří, zda je připraven vstoupit do řad elitní organizace. Ale Trey není jediný, kdo prochází zkouškou. Walker totiž už týdny s Cassie nepracoval a oba se musejí velmi snažit, aby jejich partnerství opět fungovalo.

  27.10.2022
  43 minut
 • S03E05: Mum's the Word

  S03E05: Mum's the Word

  Během toho, co měl být naprosto jednoduchý úkol, musejí Walker a Cassie zhodnotit své životy a to, co je čeká dál, když dojde na jedno nedorozumění. Mezitím se August zkouší poflakovat s cool vrstevníky, což má katastrofické následky a Trey se potýká s tím, co to znamená být rangerem, když přijde na vztah mezi ním a jeho matkou.

  3.11.2022
  43 minut
 • S03E06: Something There That Wasn't There Before

  S03E06: Something There That Wasn't There Before

  Walker dodrží svůj slibu vůči Liamovi, aby si konečně spolu promluvili o jejich zajetí a obtížné podrobnosti z minulosti proniknou do přítomnosti, čímž pomohou rangerům eliminovat nebezpečnou hrozbu. Nový případ přiměje Cassie čelit své averzi k randění.

  10.11.2022
  43 minut
 • S03E07: Just Desserts

  S03E07: Just Desserts

  Walker hodlá uspořádat to nejlepší Díkuvzdání, jaké kdy rodina zažila, a doufá, že tím přiláká Stellu, aby se vrátila domů. Ale když se každoroční rodinný „kroužek vděčnosti“ promění na kroužek křivd, napětí překypí a vše je horší, než jak tomu bylo na začátku, a jeden člen Walkerovic rodiny musí honem do nemocnice.

  17.11.2022
  43 minut
 • S03E08: Cry Uncle

  S03E08: Cry Uncle

  V důsledku dramatické večeře na Díkuvzdání u Walkerových a Abelininy traumatické hospitalizace se členové Walkerovy rodiny usnesou na tom, že odteď už budou činit lepší volby. Zatímco se Cordell vrhá do rodinných záležitostí, Cassie přibere Treye k případu a jsou na stopě nepolapitelnému technologickému magnátovi. Avšak Cassie pocítí, že si zavařila u kapitána Jamese.

  12.1.2023
  43 minut
 • S03E09: Buffering

  S03E09: Buffering

  Cordell a Cassie zakročí při situací s rukojmími na serverové farmě, ale něco, co objeví Trey, napoví, že jde o něco zlověstnějšího. Mezitím se August snaží všechno urovnat u svých prarodičů, Liam se rozhodne se více podílet na rodinném byznyse a při rozpačitém obědě se Cordell shledává s někým z minulosti.

  19.1.2023
  43 minut
 • S03E10: Blinded By the Light

  S03E10: Blinded By the Light

  Cordell je informován, že jej Šedý prapor možná stále považuje za primární cíl. Kapitán James se dozvídá, že Cordell s Cassie neříkali pravdu o přísně tajných informacích a Treyovo zapojení v případu z předchozího týdne jej staví do nepříjemné situace. Abeline a Bonham ne neshodnou na tom, jak moc je Cordell připraven na plnění svých povinností, kdežto Liam dál pokračuje ve svém novém podnikání i přes otcovu nevoli k jeho novému partnerovi.

  26.1.2023
  43 minut
 • S03E11: Past Is Prologue

  S03E11: Past Is Prologue

  Zatímco se Cordell s Cassie zabývají úmrtími jeho kamarádů z armády, Cordell odkrývá pár nesrovnalostí, které mohou odhalit pravdu, na níž není připravený. Treyovi je předložena nová příležitost, kapitán James obdrží novinky od Kelly a Bonham je stále na nože se zbytkem své rodiny.

  16.2.2023
  43 minut
 • S03E12: Best Laid Plans

  S03E12: Best Laid Plans

  Cordell a Cassie si začínají uvědomovat, že nejsou jediní, kteří skrývali tajemství, kvůli čemuž začne Cassie zpochybňovat, komu může věřit. Zbytek Walkerových se zaměřuje na záchranu koně, avšak pořád musejí čelit několika výzvám.

  23.2.2023
  43 minut
 • S03E13: The Deserters

  S03E13: The Deserters

  Po šokujícím odhalení se Cordell a Cassie vydávají zjistit více o zákeřných plánech Šedého praporu. Liamův a Stellin plán na záchrannou stanici pro koně se konečně začíná realizovat, když svou podporu poskytne jedna velká filantropka a Walkerovi spojí síly, aby s projektem rychle pokročili. Treyův nový úkol jej zavede na neznámé území a nový parťák může narušit jeho pozornost.

  2.3.2023
  43 minut
 • S03E14: False Flag, Part One

  S03E14: False Flag, Part One

  V sázce je mnohé, když si Cordell, Cassie, kapitán James a Trey uvědomí, že plány a partnerství Šedého praporu sahají hlouběji, než si mysleli. Zatímco Walkerovi připravují pro starostu ceremoniál s předáváním medailí, Cordella trápí, že při snaze ochránit celé město přichází o čas strávený se svými dětmi.

  23.3.2023
  43 minut
 • S03E15: False Flag, Part One

Stav titulků

Epizoda S02E13: One Good Thing

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Shledání bratrů Winchesterových před kamerou

Shledání bratrů Winchesterových před kamerou

Určitě víte, že představitel Cordella Walkera, tedy herec Jared Padalecki, dlouhé roky působil v seriálu Supernatural jako jeden z bratrů Winchesterových. A nově jsme se dozvěděli, že se bratři Winchesterovi setkají ve Walkerovi, a to už v nadcházejícím dí­le.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama