Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Texaský ranger Cordell Walker, vdovec a otec dvou dětí se svým vlastním morálním kodexem, se vrací domů do Austinu poté, co byl dva roky v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma ho čeká mnohem větší práce. Zatímco se snaží opět navázat vztah se svým kreativním a zamyšleným synem Augustem a tvrdohlavou a poměrně vzpurnou dcerou Stellou, zjišťuje, že se musí vypořádávat i s rozpory v rodině – s bratrem Liamem, který je právníkem a který za Walkera zaskakoval v jeho nepřítomnosti, s vnímavou matkou Abeline a otcem Bonhamem, typickým rančerem. Walkerův bývalý kolega Larry James je nyní kapitánem rangerů. A Walker překvapivě nachází společnou řeč se svou novou parťačkou Micki Ramirezovou, jednou z prvních texaských rangerek v historii, a během toho všeho v něm vzrůstá podezření ohledně okolností smrti jeho ženy.

cz sk
21.1.2021
2 438 000
42 minut

Základní info:

Režie: Jessica Yu
Scénář: Anna Fricke

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Genevieve Padalecki (Emily Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Jeffrey Nordling (Stan Morrison), Gabriela Flores (Isabel Muñoz), Karina Dominguez (Alma Muñoz), Ricky Catter (Lorenzo Muñoz), JJ Summers (Milo Clark), Molly Berg (Cheryl), Chris Labadie (Jordan), Daniel Mooney (Alex), Grant Redmind (Owen Curtis), Andre Williams (Randall),…

Foto: The CW

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
necum

chyběl kop s otočkou vzad, jinak to nevypadá zle

25.1.2021 | 17:59:09
tominotomino

Je třeba si uvědomit, že ono to nemá mít s původním seriálem nic společného kromě jména hlavní postavy. Za mě velmi povedený pilot.

webmaster
25.1.2021 | 10:46:49
Susie Klement

Jaj niektorý ľudia by si mali uvedomiť že toto nemalo mať nič spoločné s pôvodným serialom.

24.1.2021 | 20:12:12
Lex Luthor

Těšil jsem se, ale pokud se snažili o restart tak selhali a s původním seriálem to nemá společného absolutně nic je to už klasická CW propaganda kde se případ řeší jen okrajově a spíše se to soustředí na rodinné drama akce témeř žádná takže taková další telenovela s Rangery ach jo.

24.1.2021 | 19:47:07
Dragon94

Tak po nadšených reakcích zde jsem se začal docela těšit.O to větší zklamání to nakonec bylo.Nejspíš je to hodnocení zde tvořeno zejména fanoušky SPN, kteří odpustí vše možné jenom protože tam hraje Padalecki. Tohle je typická ukázka CW pilotu, kde se snaží narvat do jedné epizody všechny možné potencionální zápletky a představit a ukázat toho co nejvíc. Výsledkem je absolutní maglajz, který skáče z jedné linky a informace na druhou. Je tak jasné, že na samotný případ nezbude moc času,ale takhle špatný jsem ho teda nečekal. Akce taky velice špatná. Údery mimo záběr atd.. A týpka co dělal střih zvuku by měli vyrazit. Hudba totiž ve většině scén přehlušuje cokoliv co postavy řeknou.To že mumlají tomu taky vůbec nepomáhá. Celkově teda velké zklamání. Ale dám tomu ještě kvůli Jaredovi šanci.

23.1.2021 | 9:23:09
Majkyii

Fajn oddechovka :-) dočkáme se někdy camea Chucka Norrise? :-D

22.1.2021 | 13:35:48
Billy the Kid

krásný pilot :)

22.1.2021 | 11:19:07
2

Stav titulků

Epizoda S02E13: One Good Thing

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Shledání bratrů Winchesterových před kamerou

Shledání bratrů Winchesterových před kamerou

Určitě víte, že představitel Cordella Walkera, tedy herec Jared Padalecki, dlouhé roky působil v seriálu Supernatural jako jeden z bratrů Winchesterových. A nově jsme se dozvěděli, že se bratři Winchesterovi setkají ve Walkerovi, a to už v nadcházejícím dí­le.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama