Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

S01E03: Bobble Head

S01E03: Bobble Head

Walkerův život se zkomplikuje, když se do města vrátí Hoyt Rawlins, jeho nejlepší kamarád z dětství. Abeline je nadšená, že se ukázal, na druhou stranu Geri má rozporuplné pocity o svém bývalém příteli. Micki má ale vlastní tušení, proč se Hoyt do Austinu skutečně vrátil.

cz sk
4.2.2021
1 861 000
42 minut

Základní info:

Režie: Randy Zisk
Scénář: Seamus Kevin Fahey

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Genevieve Padalecki (Emily Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Alex Landi (Bret Nam), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Madelyn Kientz (Ruby), Marisilda Garcia (Sharon Torreto), Sahara Ale (Liz), Ella Grace Harper (Robin),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že fakt nemělo chybu jak Walger byl na sledovačce spolu s Micki a jak pakj šli udělat zatah a Micki ukradli auto a to že se ze zloděje aut vyklubal přitel Walkera to jse mfakt nečekal a to že si pak klidně u nich seděl doma a nezatkli ho i to že se tak předvaděl taqk to bylo fakt dobry a Micki byla perfektni jak ho sbalila za to že ji chtěl koupit piti a to jak znovu chtěl ukrast to auto tak jsem myslel že mu to vyjde a jinak nemělo chybu jak Stella a August byli na party a August machroval ale dopadlo to pro oba celkem dobře.

25.3.2021 | 23:47:12
sten1122

nieco tak slabe by som necakal ,cakam ze sa to rozbehne a nic po tretom dieli to balim ,strata casu

27.2.2021 | 8:30:29
Elivita

tak 3. díl a zatím pořád bída nad bídu. Akce tam jakoby byla a nebyla, Cordel je jak trouba. Čekala jsem něco jinýho. Nemuseli teda navazovat na WTR vůbec.

16.2.2021 | 16:19:21
František Lukeš

Ja nevim… za mě ještě moc slabé… cekam furt ne nějaké otočky s kopackou… nejaka lepší akce… jako u starého walkera. Možná ale čekám od toho vic

14.2.2021 | 6:19:59
Dragon94

Je to asi zatím nejlepší díl, ale zároveň mi už došla trpělivost. Seriál je plný patetických keců, které nikam nevedou. Případy jsou šíleně dementní a nevěnuje se jim prakticky žádná pozornost. V podstatě tam jsou jen, aby tam byly. Akce v podstatě nijaká.. Spoustu věcí a chování postav zde odporuje jakékoli logice. Herecky je to taky podprůměr, ale to může být i tím scénářem, který vlastně sám neví co chce nebo nechce vyprávět. Plus negativa parazitování na slavné značce.. ale to je to poslední co mi na tom vadí.

6.2.2021 | 11:32:54
tigy

Súhlasím, zatiaľ najlepšia časť, pripadá mi, akoby sa už herci lepšie vžili do svojich úloh, už nie sú takí kŕčovití…

5.2.2021 | 19:58:30
Billy the Kid

tak tento díl neměl chybu :D zatím nejlepší díl :)

5.2.2021 | 11:47:26

Stav titulků

Epizoda S02E13: One Good Thing

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Shledání bratrů Winchesterových před kamerou

Shledání bratrů Winchesterových před kamerou

Určitě víte, že představitel Cordella Walkera, tedy herec Jared Padalecki, dlouhé roky působil v seriálu Supernatural jako jeden z bratrů Winchesterových. A nově jsme se dozvěděli, že se bratři Winchesterovi setkají ve Walkerovi, a to už v nadcházejícím dí­le.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama