Walker S01E06: Bar None

S01E06: Bar None

S01E06: Bar None

Když se Geri rozhodne prodat bar, Walkera to naprosto vykolejí. S tolika vzpomínkami spojenými s tímto barem se Walker pokouší Geri přemluvit, aby své rozhodnutí přehodnotila a připomíná jí všechny ty dobré časy, které zde s Emily a Hoytem zažili. Micki zaskočí, když se znenadání ukáže její matka.

cz sk
11.3.2021
1 334 000
42 minut

Základní info:

Režie: Amyn Kaderali
Scénář: Casey Fisher & Paula Sabbaga

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Genevieve Padalecki (Emily Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Gavin Casalegno (Trevor Strand), Alex Meneses (Adriana Ramirez), Austin Nichols (Clint West), Joe Perez (Carlos Mendoza), Tom Vera (Alex), Marchello Stewart (Muj),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že ten přitel Stelly se mi od sameho začatku nezamlouval a jsem zvědav co ted Trey bude dělat když zjistil že jeho otce dostal do basy a jinak nemělo chybu jak kapitan James a Liam šli navštivit Hoyta aby jim dal informacen a udajneho vraha Emily a jsem zvědav jestli je do toho Geri nějak zapojena a taky by mě zajimalo proč zatkli Nickiinu mamu.

31.3.2021 | 23:47:56
tigy

Dobrá časť, trocha to začína naberať na obrátkach…

13.3.2021 | 11:46:52

Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Stav titulků

Epizoda S01E17: Dig

cz21%

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Aktualizace postav

Zde naleznete nové profily postav

Reklama

Nepřehlédněte

Jensen Ackles se upsal Walkerovi

Jensen Ackles se upsal Walkerovi

Padaleckiho dlouholetý parťák ze seriálu Supernatural a jeden z nejlepších kamarádů Jensen Ackles se připojuje k druhé sérii Walkera. Má to však jeden háček.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás