Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Walker - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PRINC180

Odpad , Jared Padalecki hlavní postava to není herec , velká nuda

2.3.2021 | 23:25:08
4391

Dal jsem jenom dvě epizody. Hlavní herec je v pohodě, ale přes ten špatný scénář to sám neutáhne. Případy jsou tam jen tak mimochodem, postavy jsou nesympatické a to rodinné drama co se řeší každou druhou scénu není nikterak originální, ani zajímavé.

Jinak s WTR to nemá nic společného, jenom se tvůrci s tím názvem (a jménem hlavní postavy) chtějí přiživit na známé legendě. Po těch dvou dílech mi to přijde spíš jako hodně slabá verze seriálu „Longmire (Drsný šerif)“, ale na ten jsem se díval rád. K tomuhle se nejspíš už nikdy nevrátím.

22.2.2021 | 22:38:53
Balerion

Hrozne sklamani, strasliva nuda, primitivni epizodne zapletky stejne jako cela rodinna tema, flashbacky co lezou krkem a vse podkresluje neherec Pada-leckdy.. To uz Chuck me vic vzrusil kdyz nakopl nekomu prdel. Toto je fakt pro slabuduche, neverim ze daji pokracovani zelenou.. i kdyz u amiku je vse mozne.

21.2.2021 | 13:19:20

Stav titulků

Epizoda S02E14: No Such Thing As Fair Play

cz32%

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Walker bude na The CW řádit i počtvrté

Walker bude na The CW řádit i počtvrté

Rozhodnutí o osudech seriálů už začínají přicházet ze stanice The CW. Ta funguje pod novým vedením, které hodlá program stanice velice změnit a do další sezóny nasadit jen hrstku aktuálně vysílaných seriálů. Fanoušci Walkera se už ale mohou radovat, jelikož seriál získal objednávku další řady.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama