Walker
0/100 - 0×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl dva roky v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2020 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | The CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama


Jaredova manželka bude Walkerova manželka

Jaredova manželka bude Walkerova manželka

Nový Cordell Walker nalezl svou zesnulou manželku, kterou neztvární nikdo jiný, než skutečná manželka jeho představitele Jareda Padaleckiho – Genevieve Padalecki. Vídat ji budeme ve flashbacích.

6 0
15.9.2020

Padaleckiho Cordell Walker se bude muset potýkat s problémy uvnitř jeho vlastní rodiny, kterou na dva roky opustil, aby v utajení působil u důležitého případu. Bude muset opět navázat vztah se svými dvěma dětmi Stellou a Arlem, jejichž představitele už známe. Tyto děti ale bohužel musí vychovávat bez své manželky, protože ta zemřela za podezřelých okolností. Dosud jsme nevěděli, jaká herečka se v této roli představí, ale dnes už jsme chytřejší.

Walkerovu manželku totiž ztvární herečka Genevieve Padalecki, která je ve skutečnosti Jaredovou manželkou. Genevieve můžete také znát ze seriálu Wildfire a rovněž si zahrála i v Supernatural po boku svého nynějšího muže, kterého při tomto natáčení poznala. Po jejich svatbě v roce 2010 se Genevieve přesunula do ústraní a místo herectví se věnovala jejich třem dětem. Pro oba je rovněž výhodou, že se seriál bude natáčet v texaském Austinu, kde jejich rodina žije, takže to ke svým dětem nebudou mít daleko. Toto obsazení má také výhodu v tom, že se oba herci nemusí v dnešní době postihnuté koronavirem bát natáčení romantických scén a nemusejí mezi sebou udržovat odstup.


(Genevieve si po boku Jareda zahrála už v Supernatural. Foto: The CW)

Genevieve se tedy vžije do Cordellovy zesnulé manželky Emily. Ta je silnou, schopnou a velkorysou ženou, která má velkou odvahu a svou pozornost věnuje pomáhání bezprávným. Emily je pravou hrdinkou Walkerovy rodiny. Vídat ji budeme ve flashbacích a měla by patřit mezi vedlejší, avšak velmi důležité postavy.

Zdroj: Deadline

Co říkáte na to, že manželé Padaleckiovi ztvární manžele Walkerovy?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama