Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Jensen Ackles se upsal Walkerovi

Jensen Ackles se upsal Walkerovi

Padaleckiho dlouholetý parťák ze seriálu Supernatural a jeden z nejlepších kamarádů Jensen Ackles se připojuje k druhé sérii Walkera. Má to však jeden háček.

10 0
24.9.2021

Pro fanoušky bratrů Winchesterových ze seriálu Supernatural máme přívětivé novinky, protože Padaleckiho kolega Jensen Ackles z tohoto zmíněného seriálu zavítá k druhé sérii Walkera. Bohužel to ale nebude asi tak, jak by si diváci přáli. Jensen se totiž neobjeví před kamerou, ale za ní, jelikož se ujme režie sedmého dílu. Tím pádem bude Dean Winchester opět říkat svému mladšímu bratru Samovi, co má dělat a jemu nezbyde nic jiného než poslouchat.

Ackles se rovněž díky Walkerovi po letech shledá s Mitchem Pileggim, který si rovněž v Supernatural zahrál dědečka bratrů a nyní působí ve Walkerovi jako Cordellův otec Bonham. Jared Padalecki prozradil, že se snažil svého nejlepšího kamaráda a souseda z texaského Austinu dostat do Walkera už nějakou dobu. A nyní, když dokončil natáčení pro třetí sérii The Boys, se Jensen může přesunou zpět do své domoviny a vypomoct s natáčením Walkera. Padalecki se také svěřil, že by si rád opět po Jensenově boku zahrál, nicméně zatím nebylo ohlášeno, že by si Jensen hodil i nějaké to cameo. Ale přiznejme si to, tato příležitost, kdy bude Jensen přímo na place Walkera, si o to žádá.


(Objeví se tato dvojice spolu i před kamerou? To teprve uvidíme.)

Zdroj: TVInsider

Viděli byste rádi Jensena i před kamerou a nejen za ní?

Diskuze /3

Raiden123

Walter Supernatural Stranger ? Predpokladam,ze kameo bude,ze zastavi zvlastne cierne auto…

24.9.2021 | 13:29:56
peterzb

Tak ak bude Jensen niekedy hrat po boku Jareda vo Walkerovi, tak to asi snad aj zacnem pozerat :)

24.9.2021 | 18:36:37
tigy

Je táto info ešte aktuálna? Ja som počula takú informáciu, že Jensen bude režírovať až vo februári/marci, vraj sa vyjadril, že bude s Jaredom spolu na placi na svoje narodeniny…

14.12.2021 | 19:23:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Two Points for Honesty

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Už známe Walkerovu novou parťačku

Už známe Walkerovu novou parťačku

Cordell Walker je nyní bez rangerského parťáka, neboť Micki Ramirezová z Austinu odjela a zanechala po sobě prázdné místo. To ale brzy zaplní nová postava, kterou poprvé spatříme už v nadcházejícím dí­le.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama