The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 117×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

ori

#8980 Hunter12: Ale sú, čo má povedať napríklad Big Tiny?

#8982 Hunter12
webmaster
15.12.2017 | 20:17:21
Hunter12

#8981 ori: Toho zabil Tomas. Možná si jenom mysleli, že se kvůli škrábanci přemění. Někde jsem totiž četl, že škrábance jsou nebezpečné pouze v komiksu a v seriálu nikoliv. V seriálu snad ani nikdy nebylo potvrzeno, že člověka zabije pouhý škrábanec od chodce. V prvních dvou sériích o této možnosti postavy mluvily, ale nikdy se to snad nepotvrdilo. No nevím. Možná se pletu a pravdu máš ty.

#8983 ori
15.12.2017 | 23:42:12
ori

#8982 Hunter12: Viem že v seriáli nefunguje to, že keď máš nôž zasvinený od zombíka a niekoho porežeš, dostane infekciu a zomrie, to platí len v komikse. O tom škrabnutí si nie som celkom istý, ale možno ani to neplatí v seriáli.

webmaster
16.12.2017 | 8:44:32
dupil77

Platí byla o tom zmínka ve 3sérii.

#8985 Antrax999
16.12.2017 | 13:00:57
Antrax999

#8984 dupil77: neplatí bylo to xkrát zmíněno a potvrzeno na reálných faktech

17.12.2017 | 0:27:33
Batiatus

Takže Big Tiny umrel úplne zbytočne:D

17.12.2017 | 9:10:47
Jednoočko

Jen tvůrci TWD dokáží natáhnout smrt hlavní postavy na celý díl :-O Aspoň, že to trošku potahal Morgan

#8988 Bednaa
26.2.2018 | 13:45:00
Bednaa

#8987 Jednoočko: Mě naopak ta Morganova linka rušila, smrt byla krásně emotivní. Když ti umírá takhle důležitá postava, nemůžeš to odbýt za 15 minut

#8995 Jednoočko
26.2.2018 | 16:06:33
Charles.R

Ačkoliv byl Carl jedním z hlavních v TWD, nějak mě do už nedostalo jako jiné postavy. Možná to bylo tím šíleným natahováním přes celý díl. Nebo už to kouzlo TWD opravdu tak vyšumělo?

26.2.2018 | 16:47:13
Gustava the goose

Dnešní díl byl ve stylu: Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Morgan…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Král…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Carl umírá…Konec.

26.2.2018 | 17:49:10
Stardos

Myslím, že po dnešku je jasné, kdo Carla v budoucnu nahradí. Judith ukradne linku s Neganem zatímco Henry linku s Lydií

26.2.2018 | 18:49:33
mikiko

každy čakal kdo ukončí Carla nožom do palice a on sa odbouchne to nečakal nikdo. Teraz ten mulat medik mi pripada ako remastered Carla vylepšení obe očí a je medik :) plný nádeje pomáhať

#8994 Stardos
26.2.2018 | 19:54:54
dupil77

Mě osobně se Siddiq strašně moc líbí a jsem rád,že je muslim(a to je nemusim),takže moje nová oblíbená postava.Tak pojďte a valte do mě.

26.2.2018 | 21:20:45
Stardos

#8992 mikiko: Já to čekal a to i bez spoilerů :D

27.2.2018 | 0:46:43
Jednoočko

#8988 Bednaa: Tak ono kdyby to zkratili a nechali to vyvrcholit tim dojemnym proslovem k Judith, tak by to melo podle me sve kouzlo. Ale takto si akorat vetsina fanousku rikala „Tak už konecne umri“. Glenn s Abrahamem taky neumirali cely dil :-) Jinak jsem cekal, ze tady nekdo zmini Spasitele a jejich genialni taktiku k uniku :-D Taky uz jsem nad tim jen mavl rukou

#8996 Monkeyskunk
27.2.2018 | 9:09:59
Monkeyskunk

#8995 Jednoočko: Nevim co na tom bylo genialniho. Spis mi prislo stupidni ze sniperi na ne jen blbe cumi. Na co tam teda byli s tema puskama? Me to prislo strasny laciny a hlavne nelogicky…

#8997 Rick21
27.2.2018 | 10:06:53
Rick21

#8996 Monkeyskunk: A teď mi řekni co na tom bylo lacinýho a nelogickýho, snipeři tam byly aby byly všichni z ASFZ,KD,HT ujištěni že Zachránci jsou obklopeni chodci a v případě že by se něco pokazilo tak se ujistí že nevyjdou ven ale když po Morganovi začnou střílet tak prostě nemá šanci se má jako nechat zabít? nelogičnost a lacinost by to dávalo kdyby jsi ten díl řídil ty tak to bych se na to ani já nepodíval.

#9001 Monkeyskunk
28.2.2018 | 5:15:35
Lardis

Snipeři v pohodě, mně tam vadí spíš smrt Gavina. Vždyť si to představte, tři stojíte proti jednomu, každý z jiného úhlu a nikdo si nevšimnete, jak se k němu zezadu blíží prcek Henry s holí? :-D

Není to prvně, ale běžně se takhle teleportují spíš zombíci, za nějaké epizodní postavy až komparzisty. Gavin měl potenciál (spasitel z rozumu i proti svému přesvědčení, taky jsem tedy čekal, že přeběhne na druhou stranu), mohli mu tedy dopřát trošku promyšlenější ko­nec.

#8999 Malakal
28.2.2018 | 10:40:41
Malakal

#8998 Lardis: A já jsem čekal (a trochu doufal), že ve chvíli, kdy se Morgan podíval na Carol a Ezekiela, dostane kulku do hlavy od Gavina, který má někde schovanou zbraň. V tu chvíli totiž Morgan vůbec nedával pozor. Ne, že by mi postava Morgana vadila, ale bylo by to konečně šokující překvápko :D To, že ho zabil ten kluk, bylo možná nečekaný, ale určitě ne dobrý.

#9000 Stardos
28.2.2018 | 20:49:22
Stardos

#8999 Malakal: Na situaci s Henrym hodně odkazovali na Morganovu přehnanou brutalitu a na Carla, který zabil kluka, který se vzdal. Gavin si za to ve výsledku může sám. Ezekiel ho celou epizodu nabádal ke změně strany, ale on i tak zůstal věrný.

28.2.2018 | 21:20:16


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama