The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Lostland

Ta co říkáte na midseason finále? Za mě Alexandrie zbytečná vata, linka se smrťáky dobrá, jen jsem čekal, že Pope něco předvede nebo že vezme někoho důležitého „s sebou“. Myslím že tahle linka se smrťáky se vyřeší už v příštím díle. Podle mě Maggie sejme Leah a bude to mít vliv na vztah Daryla s Maggie.. Negan s Maggie určitě nezařvou na to nemaj tvůrci koule :-D a bez Negana by to totálně pohřbili

#9603 ori
4.10.2021 | 12:43:31
vozralec

No celkem to šlo. Akorát co ty raketky? Vždyť by to všechno vystříleli jedním směrem a bylo by po raketkách. Pak by tam mohli nahnat další zombíky, kteří by dokončili svoji práci :-) A jinudy než hlavní bránou se tam jako dostat nedá? :-)

4.10.2021 | 13:30:59
ori

#9601 Lostland: Ja som čakal že sa Pope odpáli granátom a vezme so sebou Leah, inak to ale bolo fajn. Podľa mňa by to teraz Daryl nemal Maggie za zlé keby ju zabila.

webmaster
4.10.2021 | 16:49:04
Menneriath

Ako finále prvej tretiny to bolo dobré, ale zas ešte toho toľko máme pred sebou (zo seriálového hľadiska, predpokladám, že keby sa ide podľa komisov, tak už sme dávno skončili) a neuzatvorili sme Reapers. Mne tá nelogickosť príliš bije do očí a Alexandria bola už úplne zbytočná. Scény s Judy bývali kedysi fajn, teraz je to „cringe“.

Na poslednú časť prvej tretiny som čakal väčší nával obsahu. Nepotrebujem toľko akcie, ale tu sa vpodstate prvú polovicu „nič“ nedialo.

4.10.2021 | 18:09:35


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama