The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S06E16: Last Day on Earth

S06E16: Last Day on Earth

Skupina se musí vydat za zdi, aby zachránila své členy. Kvůli tomu, co zažijí, se jejich životy navždy změní.

cz sk
3.4.2016
14 190 000
1 hodina 5 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Scott M. Gimple, Matthew Negrete
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Steven Yeun (Glenn Rhee), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Michael Cudlitz (Abraham Ford), Lennie James (Morgan Jones), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Austin Nichols (Spencer Monroe), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim ale řict že Rick se choval jak blbec když narazili na spasitele prvně mohli je prostě sejmout nebo napachat větši škody a ne vběhnout do lečky a z Negana jde fakt hruza a ten jeho proslov byl fakt dobry ale jsem zvědav koho tou palkou ubil.

2.12.2020 | 18:12:40
Milano33

Tak to bola riadná atmosférická pecka. Najprv to s tými Saviors, ako ich všetkých obkľúčili, zatarasili im cesty a tým pádom aj jediný možný východ a následne ich zajali. Celá táto dychberúca, priam až strhujúca podívana sa niesla v duchu naprostej neistoty, ale to nebolo všetko. Keď na scénu nastúpil konečne samotný Negan, tak vtedy to začalo ísť poriadne do tuhého. To bola ale dramatická, do poslednej chvíle vypätá situácia. Negan má neskutočne charizma a vyzerá na vskutku solídneho záporaka, s ktorým sa neradno zahrávať. Výber vyvoleného jedinca, ktorého Negan umláti k smrti, oplývalo neuveriteľne prepracovaným napätím, ktoré Negan každým svojim slovom len násobil. Naprosto famózne je to, čo sa tu podarilo vybudovať. Cliffhanger fakt parádny. Strach o moje obľúbené postavy je citeľný.

18.4.2020 | 0:08:37
ori

Kráľ je na scéne. Páči sa mi hlavne tá beznádej, ako si postupne uvedomujú že sa slučka sťahuje a nemajú kam uniknúť, až si ich nakoniec chytia. Na scénu s Neganom som čakal roky. Najväčšie mínus je že to skončilo otvorene.

webmaster
9.10.2019 | 22:39:32
Bane

S odstupem času zvedám hodnocení. To minulé bylo ovlivněno pořádným piss off z toho cliffhangeru

8.4.2018 | 2:27:10
rychlej

Hustota veliká, grandiozní finále, napětí a těším se na 1.díl sedmé série. Celkově 6.řada hodně povedená, hezky to šlapalo :-) No a těm co zde píšou kdo tedy nakonec zemřel apod. bych rád řekl: Jste kreténi!

30.10.2017 | 23:52:38
Rick Grimes Returns October 2017 on AMC.com

moc dobrý díl, hned jak jsem viděl Negana, tak jsem věděl že se tam něco posere, ale jinak parádní finále, 100%.

Cherry1824

Hodně dobrý díl. Celá epizoda mě přišla točená ve stylu ticho před bouří nebo stane se to, co se má stát. Nevadila mně ani trochu delší scéna s RV. Naopak tu vrcholilo napětí. Ten konec… konečně potkáváme Negana. Zaporák až do zadku, nicméně nikdy jsem nezažila moment, kdy opravdu visím na slovech záporáka :D. Některé hlášky byly opravdu skvost! Nicméně co se týka Lucille a oběti… pročítala jsem komentáře a spousta lidí byla nespokojena s konečnou scénou. Mě naopak přišla geniální. Neříct, kdo zemřel, dát kameru z tak depresivního pohledu oběti. Geniální.

27.12.2016 | 19:07:16
LordLocke

RIP Maggie and Glenn…

23.10.2016 | 11:36:54
DiLay

Tak 13 dní…už to bude… Každopádně si myslím, že asi fakt umře Glenn. Doufám, že umře někdo důležitý. Pokud umře Jůdžín, Aaron nebo Zrzoun tak mě to fakt zklame , protože ani jednoho nemám ráda a scenáristi akorát ukážou to,že se bojí , že přijdou o sledovanost když zabijou někoho dobrýho Chce to prostě smrt někoho hustýho.

11.10.2016 | 0:26:16
Boylen

Zemřel Glenn.

10.10.2016 | 0:05:32

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama