The Walking Dead (Živí mrtví) S08E08: How It's Gotta Be

S08E08: How It's Gotta Be

S08E08: How It's Gotta Be

Veškeré probíhající plány, které Rick a jeho spojenci připravili, vyvrcholí v jednu chvíli.

cz sk
10.12.2017
7 890 000
1 hodina 3 minuty

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: David Leslie Johnson, Angela Kang
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Austin Amelio (Dwight), Tom Payne (Paul Rovia), Xander Berkeley (Gregory), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Negan ma fakt kliku jak mu všechno vychazi ale snad mu štěsti dojde a Maggie byla fakt dobra jak nejdřiv přistoupila na dohodu a nasledně potom zabila jednoho spasitele a k tomu dala dobry vzkaz jinak Carl se mohl chovat opatrněji a neriskovat cizi život za cenu sveho života a jsem zvědav co bude s Enid když zabila Natanii.

4.12.2020 | 22:57:04
Milano33

Napínavá epizóda. Pre mňa išlo po dlhej dobe o výraznu zmenu k lepšiemu. Tak sa nám Negan naplno predviedol. Ofenzíva Saviors na všetkých frontách dala aliancii Alexandria-Hilltop-Kingdom pekne zabrať. Carl bol v tejto epizóde naprosto úžasný a o to viac ma mrzí celkový zvrat na konci. Prečo práve jeho museli kúsnuť :'(? Ach jaj. Ozaj škoda, že musel tak dopadnúť. Bitka bola dosť atmosférická, čo len pridávalo na celkovom dojme z nej. A fight Ricka s Neganom bol boží.

24.4.2020 | 20:05:12
dragonis

V nejhorší sezoně vyšel jeden z nejlepších dílů série… Rest in piece

23.11.2019 | 12:49:41
ori

Konečne môžem nejakej epizóde v 8. sérii dať plný počet, táto sa naozaj podarila. Pohryznutie Carla veľký šok.

redaktor
10.10.2019 | 13:34:42
janmatys

Vzdejte se a dejte nám svý zbraně. Ne, vy se vzdejte a dejte nám svý zbraně. Houby, vy se vzdejte a dejte nám svý zbraně. Spolčete se s námi. Ne, spolčete se s námi. Tak teď změňte strany a spolčete se s námi. Uděláme to takto. Ne, uděláme to takto. Ale ne, uděláme to takto. Každá píčovina se čtyřikrát rozebírá, skoky v čase tomu taky nepomáhají, stejně jako ty věčný záběry na ksichty, děj se opakuje jak na kolotoči, takže občas máte pocit, že jste to vlastně už viděli, a to střílení je už taky celkem prdel. Nejdřív z kulometu postřílej na deset výstřelů všechny před plotem, ale pak na tisíc ran není možný trefit jedoucí jeep. Jo, už čekám jenom vesmírnou loď… @calvary: Tím chujem myslíš jako Carla?

6.8.2019 | 22:59:06
eli.hot

Už mi skoro přišlo, že zapomněli, že zombie jsou vražedný. Naštěstí ne.

21.1.2018 | 15:33:07
bavancek

A co ten vrtulnik?Komu patril?

16.1.2018 | 23:08:09
calvary

Dávám 40% za budoucí smrt toho chuje, KONEČNĚ!!! Jinak strašně trapná scéna Rick vs Negan, to bylo tak trapný, až jsem se musel smát.

4.1.2018 | 17:34:48
Jana.bernatikova

Tady se člověk nedočte nic jiného, než jak jde TWD do sraček :D ano, také se mi zdá, že kvalita seriálu se rapidně snížila, ale vždycky jsem zvědavá, na dojmy z dílu a že se díl bude rozebírat v debatách. No ale tooho se z 95% nedočkám. :D .. Nicméně, mě se poslední díl líbil. Některé díly jsem postupně přetáčela, protože mě nudily, ale tenhle ne. Co si myslíte o debatě Negana s Carlem? Vypadalo to, že ho trochu obměkčil nebo ne?:D

4.1.2018 | 11:43:49
Marfa

Dělaj s toho pěknou sračku. No nevim jestli se kouknu na 9 díl. Tak pěknej seroš to bejval.

2.1.2018 | 22:11:09

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás