The Walking Dead (Živí mrtví) S09E05: What Comes After

S09E05: What Comes After

S09E05: What Comes After

Rick je nucen čelit své minulosti, zatímco se snaží udržet všechny komunity v bezpečí a chránit budoucnost, kterou si on a Carl vysnili.

cz sk
4.11.2018
5 410 000
46 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Matt Negrete, Scott Gimple
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol Peletier), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Tom Payne (Paul Rovia), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Khary Payton (Ezekiel), Pollyanna McIntosh (Anne), Eleanor Matsuura (Jumiko), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

Jo, tak vyřazením hlavního hrdiny to totálně dosrali, protože společně s Darylem a Michonne to byla jedna z nejlepších postav a tahoun seriálu. A co si budeme povídat, v závěru jsem se musel smát až za břicho popadat … Judith Grimes??? Kdyby to mimino vystřelilo z koltu, tak jí to UTRHNE RUKU! Čekam jsem vesmírnou loď, ale zcela patrně se presouváme ze survival horror series na survival comic series, kde nám novorozenci budou střílet z dělohy ještě před opuštěním matky. Na osmou sérii jsem se musel přemlouvat přes rok, a tímhle to nejspíše končí… @Harleys (the c*nt): Padni na kolena a jdi s Neganem, stejně tady akorát opakuješ dokola jednu ubohou hlášku.

9.8.2019 | 14:45:31
hyena

love rick

17.3.2019 | 21:01:29
Andie24

Skvělý díl, hodně emocí! „smrt“ Ricka pro mě hodně smutná,, Mě tam rozhodně chybí, tak nějak to pro mě není uplné bez něho, ale doufám, že se vrátí! Chci vidět dojemné shledání se všemi, jak jsme viděli v první sérii s jeho rodinou!

24.1.2019 | 13:41:32
Harleys

Rick Prick mi chybět rozhodně nebude…jo je to Rick Prick Grimes a nějakou tu úctu si zaslouží ale kdybych se k někomu měla přidat a měla bych na výběr mezi Rickem Prickem a Neganem, okamžitě bych padla na kolena a šla bych s Neganem! OKAMŽITĚ! U Ricka Pricka se to celé pokazilo. Jeho nepřítomnost, seriálu moc pomohla

19.1.2019 | 16:47:49
Robinson

Ricka moc v lásce nemám a i kdybych měl, díl mne emočně nesloží. Každopádně konečně může TWD začít. Parádně zpracovaná epizoda a dle ukázek na zbytek série to vypadá na úspěšnou záchranu seriálu. Po hodně dlouhé době se na další díl upřímně a s chutí těším.

17.11.2018 | 23:27:25
eli.hot

Jak se dostal z té trubky, přitažené za vlasy. Že přežíval tak dlouho, ještě víc přitažené za vlasy. Každopádně mě chybět nebude. Jeho postava mě nikdy nebavila. Díky bohu. Ikdyž se trochu bojím, že jak ho „zachránili“, tak ho ještě uvidíme. Snad ne.

14.11.2018 | 17:35:14
Dusek

Konec jedné velké legendy a skvělého vůdce – velice pěkně uděláno a natočeno, budeš nám všem chybět, Ricku Grimesi! :(

14.11.2018 | 0:08:29
Majniik_

Rick tam bude chýbať, bude to nezvyk, ale hádam to s ním tvorcovia ešte za pár rokov premyslia ako to bude ďalej… Predsa len Morgan a Rick nájdu k sebe vždy cestu. Za mňa zatiaľ najlepší diel série, užil som si ho.

13.11.2018 | 19:25:49
ori

Skvelá posledná časť Ricka

13.11.2018 | 11:56:25
igwar

Pre mňa super diel. A najmä kvôli tým „halucináciám“ s postavami z minulosti. Bez nich by bol diel o ničom. Najmä v prípade Hersla, keď si človek uvedomí, že sú posledné zábery, čo jeho predstaviteľ natočil a naozaj hovorí „zo záhrobia“. Čo sa týka Rickovho konca, ani nemohlo skončiť ináč, keď sú plánované ďalšie 3 filmy, kde by mal jeho príbeh pokračovať a kde sa aj zrejme dozvieme, prečo sa nemohol alebo nechcel vrátiť. Teraz sa už môžme len dohadovať, či bol tento jeho „koniec“ takto plánovaný od začiatku, alebo bol iný a na tento ho zmenili, keď sa dohodli na tých filmoch. Taktiež som rád, že Ann neodvliekla Ricka násilím, ako to plánovala s inými postavami, ale urobila to v rámci snahy pomôcť mu. Ešte by som rád vedel čo to teda vlastne je to „A“ a „B“.

12.11.2018 | 13:58:27

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás