The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 084×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S09E05: What Comes After

S09E05: What Comes After

Rick je nucen čelit své minulosti, zatímco se snaží udržet všechny komunity v bezpečí a chránit budoucnost, kterou si on a Carl vysnili.

cz sk
4.11.2018
5 410 000
46 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Matt Negrete, Scott Gimple
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Tom Payne (Paul Rovia), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Khary Payton (Ezekiel), Pollyanna McIntosh (Anne), Eleanor Matsuura (Jumiko), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kafkynscz

Negana sem od zabití Glenna nemusel postupem času sem ho začal mít rád ale tady mě ho bylo strašně moc líto až sem se malem rozbrečel ano jsem chlap a chtělo semi bulet když on začal bulet za mě 100

26.2.2022 | 21:00:40
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem zvědav co ma Jadis za lubem a kam nechala Ricka odnest jinak musim řict že to jak odpalil most a vydal se na milost ani žby vědel co ho čekat tak byl fakt odvažny a nečekal jsem že Maggie po tom všem najednou Negana necha naživu protože naživu trpi mnohem vic a ten konec jak Judith zachranila skupinu tak jsem zvědav nas s Judith čeka a kam se poděl Rick.

6.12.2020 | 14:51:20
hanakjarda

Doufám že už se tam Rick nikdy neobjeví. Devět sérií čekám než ho někdo konečně zabije!!!!

27.9.2020 | 22:03:48
Michael99

kurva dobrý díl, kdo říká něco jiného, je hlupák a nemá srdce. Byla to emoční jízda, kde jsem na konci bulel jako nikdy.

3.5.2020 | 10:43:51
Milano33

Tak toľko nostalgie pohromade a to iba v jednej jedinej epizóde som veru nečakal. Všetko, čo sa udialo na konci tejto epizódy, vo mne vyvolalo taký obrovský nával emócií. Rickové spomienky na zosnulé postavy zohrali výraznu rolu pri tejto rozlúčke s jeho postavou a fungovali po emočnej stránke na výbornú. Skutočne išlo o jednú obrovskú emocionálnu jazdu! Zbohom Rick Grimes, budeš mi chýbať :'(. No som vážne zvedavý, ako sia podarí tvorcom ukočírovať seriál aj bez hlavného nositeľa celého prihehu.

28.4.2020 | 17:09:44
Marcus Flavius

Nejlepší díl , to byla emoční vražda :-)

22.3.2020 | 2:17:13
janmatys

Jo, tak vyřazením hlavního hrdiny to totálně dosrali, protože společně s Darylem a Michonne to byla jedna z nejlepších postav a tahoun seriálu. A co si budeme povídat, v závěru jsem se musel smát až za břicho popadat … Judith Grimes??? Kdyby to mimino vystřelilo z koltu, tak jí to UTRHNE RUKU! Čekam jsem vesmírnou loď, ale zcela patrně se presouváme ze survival horror series na survival comic series, kde nám novorozenci budou střílet z dělohy ještě před opuštěním matky. Na osmou sérii jsem se musel přemlouvat přes rok, a tímhle to nejspíše končí… @Harleys (the c*nt): Padni na kolena a jdi s Neganem, stejně tady akorát opakuješ dokola jednu ubohou hlášku.

9.8.2019 | 14:45:31
hyena

love rick

17.3.2019 | 21:01:29
Andie24

Skvělý díl, hodně emocí! „smrt“ Ricka pro mě hodně smutná,, Mě tam rozhodně chybí, tak nějak to pro mě není uplné bez něho, ale doufám, že se vrátí! Chci vidět dojemné shledání se všemi, jak jsme viděli v první sérii s jeho rodinou!

24.1.2019 | 13:41:32
Harleys

Rick Prick mi chybět rozhodně nebude…jo je to Rick Prick Grimes a nějakou tu úctu si zaslouží ale kdybych se k někomu měla přidat a měla bych na výběr mezi Rickem Prickem a Neganem, okamžitě bych padla na kolena a šla bych s Neganem! OKAMŽITĚ! U Ricka Pricka se to celé pokazilo. Jeho nepřítomnost, seriálu moc pomohla

19.1.2019 | 16:47:49

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama