The Walking Dead (Živí mrtví) S10E03: Ghosts

S10E03: Ghosts

S10E03: Ghosts

Kvůli hrozbě ze strany Šeptačů je Alexandrie zaplavena paranoií. Carol se potýká se svou potřebou pomstít se.

cz sk
20.10.2019
3 480 000
48 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Jim Barnes
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Avi Nash (Siddiq), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Thora Birch (Mary), Juan Javier Cardenas (Dante), Lindsley Register (Laura), Matt Lintz (starší Henry), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Carol byla fakt dobra jak se chtěla Alfě pomstit přimo před jeji smečkou nehledě na bezpečnost ostatnich ale to jak si vzala prašky a měla halucinace tak to nemělo chybu hlavně jak si myslela že si povida s Darylem o jeho otci ale přitom za to mužou prašky a jsem zvědav jestli to bude mit nějaky vliv na jeji stav jinak Negan s Aaronem byli perfektni hlavně jak pak Aaron oslepl a Negan mu pomhal ikdyž ne tak dobře jak chtěl a to že Šptači vědi o každem kroku tak si myslim že tam maji někde špeha.

7.12.2020 | 19:46:32
captain

Aaron s Neganem dobrý hlášky, jinak mám ten dojem, že Negan si pomalu ale jistě buduje návrat na výsluní (dá-li se to tak říct)?!

20.11.2020 | 11:32:12
Milano33

Scéna na hranici bola pekne atmosférická. A vývoj Carol bolo naozaj zaujímavé sledovať.

2.5.2020 | 23:45:35
tom99

Líbí se mi, že má někdo konečně nějaké problémy, trauma, protože to bylo načase. Teď tady mám hned takové dvě postavy… Jinak líbil se mi příběh s Aaronem a Neganem.

webmaster, grafik
17.11.2019 | 17:24:36
Rick21

Já jsem prostě spokojený, napínavý a hůstý zároven, Angela a spol odvádí dobrou práci.

2.11.2019 | 13:18:37
Violet

Už aby se o to Negan postaral, jinak je to natahování a nuda. I když tento díl byl asi zatím nej, krom pádu satelitu, to byla zatím nejlepší scéna.

26.10.2019 | 13:16:23
oggY

Já nevím, tam prostě chybí někdo kdo má koule udělat co je třeba. Zajímalo by mě jak by se s Šeptači sral takovej Shane, Guverné možná i dokonce Rick. Zatím to vypadá že jedinej kdo tam za něco stojí je Carol i když se z ní stává fetka. Doufám že to tam třeba Negan trochu pořeší.

24.10.2019 | 14:13:29
Sapphire1977

ja osobne si myslím že v tej telocvični s nikým nebojovala, proste sa chytila do pasce, mala vidiny a ako tam mávala nožom tak sa porezala, aj Daryl povedal keď ju doniesli že sa porezala sama, ten mŕtvy šeptač mohol byť jeden z tých postrelených

23.10.2019 | 14:09:41
Gaffík

Neserte se do tetičky Carol když je zfetovaná. Pěkný filler, no. Stejně jako předchozí díl nám i tento naznačil z toho, co se událo podle komixů úplné prd. Chystá se útok na Alexandrii a na Aarona(Ricka) a Negana. Neganovi pořád nevěří, ale v dalším díle by mohli.

22.10.2019 | 22:32:57
sonulle

plusy: Melissa McBride, Avi Nash, Jeffrey Dean Morgan,Ross Marquand, skvělá hudba, napětí mezi Carol a Alphou, Negan a Aaron duo, kniha s mrtvými dětmi od Carol – hezký detail, celkově halušky Carol a její strach s usnutí. Z prodloužené verze bylo jasné, že se bála spát, kvůli snům dobrým i těm špatným (asi o Henrym). Rodina Michonne, Judith a RJ. mínusy: Christian Serratos, která se snaží hrát psychické vypětí. Je krásná, když boxuje a zabíjí Walkery, ale tohle ji nejde. Josh tu scénu celkem zachránil. Dante mi pořád přijde jako slizoun. Carol neměli vzít k hranici dobrovolně, měla se tam dostat na vlastní pěst. Daryl ani Michonne to neměli dovolit. Nelogické. 93%

22.10.2019 | 22:18:24

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás