The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 084×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S10E04: Silence the Whisperers

S10E04: Silence the Whisperers

Obyvatelé Alexandrie jsou i nadále paranoidní, a proto se z nenávisti vůči Šeptačům obrátí na Negana. Na Hilltopu se skupina vypořádává s nečekanými problémy, které se týkají bezpečnosti.

cz sk
27.10.2019
3 310 000
45 minut

Základní info:

Režie: Michael Cudlitz
Scénář: Geraldine Inoa
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Avi Nash (Siddiq), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cooper Andrews (Jerry), Nadia Hilker (Magna), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Lauren Ridloff (Connie), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že se to v ruznych kolonii nehodama jenom hemži asi maji pravdu že Šptači stoji za tim a že jim někdo zevnitř pomaha jinak mi bylo Lydie a ta holka co ji obntěžovala dostala co si zasloužila a Negan toho rozhodně litovat nemusi a zajimalo by mě kdo ho teda pustil.

7.12.2020 | 20:39:47
captain

Některým už z toho všeho slušně hrabe, dokonce i Carol a Ezechielovi… to není dobré! Naopak Negan si to vyloženě užívá…

20.11.2020 | 11:52:42
Milano33

Chudák Lydia, je mi vážne ľúto, čím si momentálne prechádza a ako sa ku nej hnusne správajú :'(. A to, že ju po slovných vyhrážkach aj fyzicky napadli ma neskutočne nahnevalo, cítil som k nej naprostú empatiu a chcel som, aby to už prestalo. Našťastie ju Negan zachránil, aj keď sám na tom doplatil. Daryl sa zachoval správne voči tejto vzniknutej situácii a najmä voči Neganovi. A Daryl sa konečne začína správať ku Lydii ako keby bol on jej otcom a ona jeho dcérou.

2.5.2020 | 23:55:56
tom99

Negan mě tuto sezónu baví, dokonce i Siddiq a jeho problémy. Zbytek už je o trošku horší a zase mi to někdy přijde natahované a uvláčené. Nicméně se tam místy aspoň něco děje, na rozdíl od předposlední série…

webmaster, grafik
18.11.2019 | 9:30:56
Tralery

Jen mě trochu zarazilo, jak Yumiko řekla něco na způsob „Maggiyn starý offce“. Zvláště mluví–li o někom, koho nikdy v životě neviděla, a kdo na tom místě sídlil na zhruba 1,5 roku, před více jak 6 lety. A nebo jsme my, diváci, přece jen parta hlupáčků, kterým se musí neustále skrze všemožné, až absurdní výroky připomínat, že se Maggie co nevidět vrátí? Jinak parádní díl.

10.11.2019 | 22:49:23
Rick21

Naprosto luxusní. Negan,Lydia a Daryl. Daryl se chová jak otec a moc se mi to líbí.

2.11.2019 | 13:20:06
volverine36

Gordi – Heaven I know

30.10.2019 | 21:45:26
I.C.E.M.A.N.

nuda, nuda, nuda… poslední dvě série jsou hrozné. Poslední série kde se něco dělo byla 8. série, a odchodem Ricka, Morgana a dalších šla úroveň seriálu do sraček. Jediné zajímavé postavy jsou Negan a Daryl. Dívám se teď už spíš jen z povinnosti a s nadějí, že se něco v budoucnu zlepší a děj nabere pořádný spád. Zatím to je samé běhání po lesích, tuny zbytečných dialogů, a strach z Šeptačů (btw proč najednou nikdo nemá střelné zbraně je nepochopitelné – za dob boje proti Spasitelům vyráběl Eugene tisíce nábojů, a najednou ok, dáme skok o pár let vpřed a všichni mají meče a štíty, takže místo toho aby postříleli Šeptače – kteří mezitím někde nasbírali desetitisíce walkerů a mají je pěkně ve skladu a vytáhnou je když se to hodí – tak se jim vyhýbají a nechají se šikanovat… fakt bída.

30.10.2019 | 18:55:44
RedRose

vy tady nekteri delate jako by byl Negan nejaky Night Ninja… a to fakt neni! uz jednou utekl a vratil se zpet protoze dobre vi ze sam nezmuze skoro nic. ale jeho linka zajimava je. tu kravu kterou lehce odhodil nemuseli hned nechat chcipnout, i tak by z toho byl poprask. jinak to porad skakalo z mista na misto a stridani den/noc bylo takove zvlastni a deni kolem padleho opevneni bylo zpracovano mizerne… dobry dil ale nic extra…

30.10.2019 | 18:07:35
tominotomino

Když to na Hilltopu začalo být nějvíc zajímavé (chodci se dostali za opevnění), tak oni to useknou? Proč? Vždyť k tomu to tam celý den od pádu stromu spělo.

webmaster
30.10.2019 | 9:56:07

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama