The Walking Dead (Živí mrtví) S10E05: What It Always Is

S10E05: What It Always Is

S10E05: What It Always Is

Na Hilltopu zmizí zásoby, Negan začne být někým zbožňován a Ezekiel má tajemství.

cz sk
3.11.2019
3 090 000
47 minut

Základní info:

Režie: Laura Belsey
Scénář: Eli Jorne
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Josh McDermitt (Eugene Porter), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Ryan Hurst (Beta), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Avi Nash (Siddiq), Eleanor Matsuura (Jumiko), Nadia Hilker (Magna), Lauren Ridloff (Connie), Thora Birch (Mary), John Finn (Earl Sutton), Angel Theory (Kelly), Blaine Kern III (Brandon), Anthony Lopez (Oscar), Austin Freeman (Alex), Camille Robinson (Brianna), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Negan byl fakt dobry a ten jeho pomocnik byl fakt magor že zabil matku a syna a Negan udělal dobře že ho zabil a to jak se pak vypravil aby našel Šeptače tak to nemělo chybu jak u nich skončil a jsem zvědav co s nim bude a jinak jsem zvědav co bude s Gammou protože vypada že si neni jista.

7.12.2020 | 21:30:54
captain

Před dvěma sériema bych neřekl, že mě bude Negan tak bavit!

25.11.2020 | 14:49:10
Milano33

Negan si to ale dáva, on naprosto válí! Celú epizódu si ukradol pre seba. Jeho zmysel pre humor a jeho nepredvídateľnosť proste milujem, nikdy presne neviete, čo ma v úmysle spraviť.

3.5.2020 | 14:42:36
Tralery

jak Alpha zabila jednoho ze svých lidí, nebo jak Brandon zabil tu rodinu – žádná z těch smrtí nebyla na místě. Nechápu, proč Alpha musí pokaždé zabíjet své lidi, když někdo z nich položí otázku nebo návrh. Kdyby Negan nasměroval rodinu na Hilltop nebo do Alexandrie a oni to zvládli, bylo by to mnohem originálnější. Takhle jsem jen čekal na to, až se Brandon opět vynoří a zabije je, no a jak se ukázalo, měl jsem pravdu. Zápletka s nimi byla tudíž zcela zbytečná a celá epizoda působí jako naprostá vata – stejně jako hledání Kelly, ztráta zásob z Hilltopu a konflikt mezi Magnou a Yumiko. Hezky se to sjeduje, ale je to naprostý filler.

30.3.2020 | 22:48:07
tom99

Negan dostává tuto sezónu nejvíc prostoru a to se mi líbí. Jako postava je skvělá. A jeho vykoupení se mi líbí…

webmaster, grafik
21.11.2019 | 7:15:11
RooibosCZ

Kick their asses Negan! ♥

18.11.2019 | 17:47:14
Pavel2410

luxusní závěr :-)

11.11.2019 | 8:28:07
H0gg Head

„Classic Negan!“

7.11.2019 | 11:12:25
Sugar1

Šeptačů si stačí nevšímat, povraždí se navzájem. Pro rozsudek smrti v této postižené skupině stačí šílená otázka „proč na ně nepošleme armádu“. Nejvíc šeptačů má na svědomí sama alfa, která je zabíjí nebo je nechává napospas smrti, už skoro v každém díle

6.11.2019 | 18:35:13
sonulle

+Elena Matsuura, Jeffrey je prostě úžasný v roli Negana. Celá linka kolem něho je na výbornou. Moment, kdy našel Brandona, jak zabil matku s dítětem, měla stejnou energii, jako když Carol našla Lizzie s nožem v ruce. Oba se tvářili, jako že ten svět je úplně v hajzlu, jen spláchnout a oba se s tím vyrovnali úplně stejně. :) Perfektně zahrané. Yumiko jako vůdce má celkem přirozený vývoj, už minulou sérii šlo vidět, že Yumiko jedná více jako vůdce, než Magna. Yumiko je dost laděná jako Michonne. Chce domov a rodinu. Dokonce její verze se mi líbí víc.

  • Lauren a Norman scény, je to nepopulární, ale Lauren tu její nervozitu dost přehrávala a Norman (když vykládal historku o Merlovi) byl v té scéně Norman ne Daryl. Kelly a zabijení divočáka :D. Jinak v pohodě 95% nej epizoda!
6.11.2019 | 9:39:47

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás