The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E11: Morning Star

S10E11: Morning Star

Šeptači směřují na Hilltop, a proto se komunity musí rozhodnout, zda se hrozbě postaví, nebo před ní utečou. Eugene narazí během rozhovorů se Stephanie na komplikace.

cz sk
8.3.2020
2 930 000
45 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Vivian Tse, Julia Ruchman
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Ryan Hurst (Beta), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cooper Andrews (Jerry), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Dan Fogler (Luke), Thora Birch (Mary), John Finn (Earl Sutton), … 

Obsah:

Eugene se baví přes vysílačku s onou ženou, která mu nakonec prozradí, že se jmenuje Stephanie, a dohodnou se, že se za týden potkají. Daryl se mezitím ošklivě pohádá s Carol, protože jí má za zlé její bezhlavé chování a to, že je kvůli ní Connie nezvěstná. Alfa přivede hordu na Hilltop a spolu s Neganem na ně zaútočí. Používají k tomu také zápalné bomby, takže celá komunita je brzy v plamenech.

Trailer k jedenácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

¨Dobry dil, musim řict že Šeptači jsou fakt ždobře ve vymyšleni strategii a jsem zvědav jestli se Hilltop ubrani a kdo zemře jinak nemělo chybu jak Rosita přerušila vysilani mezi Eugenem a Stephanii a to jak potom chtěla at ji schvalně polibi tak to jsem nečekal.

redaktor
8.12.2020 | 15:04:25
captain

Tak a už je to tady…

1.12.2020 | 15:41:46
TaLu

Plné hodnocení hlavně za emotivní momenty jednotlivých lidí před bitvou. Líbilo.

10.10.2020 | 17:19:52
tominotomino

Klid před bouří. Je to lepších 80%, ale pár chyb ten díl měl. Nejvíc mě dostalo, jak začala celá ta zeď Hilltopu hořet. To jako stačí pár ohnivých šípů a celá zeď vzplane raz dva? Ten benzín totiž tak daleko nedostřelili. A už vůbec nezmiňuju tu jejich střelbu. Tímhle stylem by moc daleko dostřelit neměli. Navíc to vypadalo, že byli úplně někde mimo všechno dění. Takže za tohle tu hvězdičku dolů musím dát.

webmaster
30.7.2020 | 20:02:09
Milano33

Ticho pred búrkou. Jednotlivé scény, ktoré sa niesli v očakávaní príchodu hordy a Whisperers, boli neskutočne emotívne. Predovšetkým rozhovor medzi Carol a Lyndiou a medzi Darylom a Judith. A aj síce krátka, ale o nič menej účinná konverzácia medzi Darylom a Carol, tá ma tiež naprosto dojala. A keď sa blížilo k boju, všetko zrazu utíchlo a len sme sa nechali unášať bújnou atmosférou, ktorá sa budovala až do tohto okamžiku. A keď to všetko začalo, keď vypukla bitka o Hilltop, bolo to niečo epické. Vykľula sa z toho opulentná podívana, ktorá mala senzačné grády, pompézne tempo, podmanivú vizuálnu stránku a nápadité akčné sekvencie. A celou touto bitkou sa nieslo brilantné napätie, ktoré vám nedalo až do samého konca vydýchnuť. A stratégii na oboch zúčastnených stranách nemám čo vytknúť.

5.5.2020 | 22:34:46
lea.m

Hezký pěkně! Jsem zvědavá jak ten požár zvládnou.

12.4.2020 | 9:54:26
Kothy

Vazne super bitva :)

16.3.2020 | 16:30:27
Hed94

Nic moc díl. Jako bitva na konci na efekt dobrý a furt lepší než když se kryli za plechy před kulkami z AKčka, ale stále totalně hloupé.

13.3.2020 | 13:56:01
akashko12

Asi najlepší diel tejto série (aj pár ďalších). Bude smrť Alfy „aspoň dúfam“. Takáto vojna tu za 10 sérii ešte nebola, takže za mňa úplne super diel :D. Dávam 100% :)

redaktor
13.3.2020 | 13:18:40
Dealler

Dřív jsem se na to díval kvůli hrdinům, teď už se na to dívám jenom kvůli Neganovi a protože chci vidět celej svět hořet.

12.3.2020 | 13:50:59

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama