The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 083×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S10E11: Morning Star

S10E11: Morning Star

Šeptači směřují na Hilltop, a proto se komunity musí rozhodnout, zda se hrozbě postaví, nebo před ní utečou. Eugene narazí během rozhovorů se Stephanie na komplikace.

cz sk
8.3.2020
2 930 000
45 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Vivian Tse, Julia Ruchman
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Ryan Hurst (Beta), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cooper Andrews (Jerry), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Dan Fogler (Luke), Thora Birch (Mary), John Finn (Earl Sutton), … 

Trailer k jedenácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

¨Dobry dil, musim řict že Šeptači jsou fakt ždobře ve vymyšleni strategii a jsem zvědav jestli se Hilltop ubrani a kdo zemře jinak nemělo chybu jak Rosita přerušila vysilani mezi Eugenem a Stephanii a to jak potom chtěla at ji schvalně polibi tak to jsem nečekal.

8.12.2020 | 15:04:25
captain

Tak a už je to tady…

1.12.2020 | 15:41:46
TaLu

Plné hodnocení hlavně za emotivní momenty jednotlivých lidí před bitvou. Líbilo.

10.10.2020 | 17:19:52
tominotomino

Klid před bouří. Je to lepších 80%, ale pár chyb ten díl měl. Nejvíc mě dostalo, jak začala celá ta zeď Hilltopu hořet. To jako stačí pár ohnivých šípů a celá zeď vzplane raz dva? Ten benzín totiž tak daleko nedostřelili. A už vůbec nezmiňuju tu jejich střelbu. Tímhle stylem by moc daleko dostřelit neměli. Navíc to vypadalo, že byli úplně někde mimo všechno dění. Takže za tohle tu hvězdičku dolů musím dát.

webmaster
30.7.2020 | 20:02:09
Milano33

Ticho pred búrkou. Jednotlivé scény, ktoré sa niesli v očakávaní príchodu hordy a Whisperers, boli neskutočne emotívne. Predovšetkým rozhovor medzi Carol a Lyndiou a medzi Darylom a Judith. A aj síce krátka, ale o nič menej účinná konverzácia medzi Darylom a Carol, tá ma tiež naprosto dojala. A keď sa blížilo k boju, všetko zrazu utíchlo a len sme sa nechali unášať bújnou atmosférou, ktorá sa budovala až do tohto okamžiku. A keď to všetko začalo, keď vypukla bitka o Hilltop, bolo to niečo epické. Vykľula sa z toho opulentná podívana, ktorá mala senzačné grády, pompézne tempo, podmanivú vizuálnu stránku a nápadité akčné sekvencie. A celou touto bitkou sa nieslo brilantné napätie, ktoré vám nedalo až do samého konca vydýchnuť. A stratégii na oboch zúčastnených stranách nemám čo vytknúť.

5.5.2020 | 22:34:46
lea.m

Hezký pěkně! Jsem zvědavá jak ten požár zvládnou.

12.4.2020 | 9:54:26
Garlfild

Ahojky, nemohu najít kde spustím celý díly desáté řady, jsem tu nováček a nevím si rady, děkuji za rady. :-)

7.4.2020 | 19:48:24
Kothy

Vazne super bitva :)

16.3.2020 | 16:30:27
Hed94

Nic moc díl. Jako bitva na konci na efekt dobrý a furt lepší než když se kryli za plechy před kulkami z AKčka, ale stále totalně hloupé.

13.3.2020 | 13:56:01
akashko12

Asi najlepší diel tejto série (aj pár ďalších). Bude smrť Alfy „aspoň dúfam“. Takáto vojna tu za 10 sérii ešte nebola, takže za mňa úplne super diel :D. Dávam 100% :)

redaktor
13.3.2020 | 13:18:40

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama