The Walking Dead (Živí mrtví) S10E16: A Certain Doom

S10E16: A Certain Doom

S10E16: A Certain Doom

Beta zahajuje poslední ofenzívu, která rozhodne o tom, kdo vyhraje ve válce s Šeptači.

cz sk
4.10.2020
2 730 000
45 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Corey Reed, Jim Barnes, Eli Jorne
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Ryan Hurst (Beta), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cooper Andrews (Jerry), Nadia Hilker (Magna), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Lauren Ridloff (Connie), Dan Fogler (Luke), Kevin Carroll (Virgil), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
McAnty

Kdy má vyjít 17 díl? Děkuji

22.10.2020 | 18:44:31
Hulk21

Celkem dobré zakončení série. Jen mě zklamal celkem rychlý konec Bety. A trošku jsem očekával, alespoň konec některých postav.

13.10.2020 | 11:09:33
Gaffík

Opět díl na který se čekalo miliardu let, ve kterém NIKDO DŮLEŽITÝ neumřel.

s vyjímkou bety

CGI od prváků z FAMU by možná bylo lepší než to rozetřené hovno na filmové pásce, na které jsem byl nucen se koukat. Ti ko*oti si snad mohli dát tu práci a aspoň ty mrtváky blízko udělat každého jinak, nemluvím o tricích se zmenšovací se hlavou při skoku ze „skály“… Bambilion dětí, které se nabraly odkud??? Opět máte jistotu, že americké subinky by dostaly krvácení penisků, kdyby nějaké mrně dostalo třeba jen škrábaneček. To, že se objevila Megí, to mě skoro nepřekvapilo. Ale fakt, že neumřel fakt nikdo

ani Carol, která mi v tom seriálu pije krev poslední dvě série

je fakt vrchol. Strašný díl, který dokázal, že i tak hrozný seriál, který měl naběhnuto na parádní konec se dá poj*bat!!!

0%

12.10.2020 | 16:17:49
anushka

Za mě dobrý. Super hudba. Asi bych si představovala trochu víc epický konec Bety, ale jinak jsou spokojená.

webmaster
11.10.2020 | 15:25:39
Robinson

Šeptači seriál značně oživili a docela i cením, že se tvůrkyně rozhodla se seriálem 11. sérií skončit. Víc vidět nemusíme. Počítám s tím, že nám teď bude naservírována moderní komunita, do seriálu se vrátí i Rick a uvidíme řádné zakončení – možná úplné vymícení nákazy, zombíků? Kdo ví.

Plus

  • Padání zombíků ze srázu.
  • Hudba.
  • Lydia.
  • Zakončení, odhalení nové komunity.
  • Princezna.

Mínus

  • Méně smrtí.
  • Předvídatelnost některých okamžiků.
  • Průměrné zpracování smrti Bety.
11.10.2020 | 11:06:54
trevr

Pár nelogičností a stormtroopeři na konci wtf, jinak velmi povedené finále

11.10.2020 | 8:48:04
TaLu

Po dlouhé době jsem v krátkém čase měla možnost shlédnout díly, které jsem neviděla. Celou desátou řadu považuji za jednu z nejlepších. Prostě se mi líbí zvraty v ději, emoce postav, jejich vývoj, bitvy, a každý díl přináší scény s mrtvými, kterých je tu opravdu hodně. Dokoukáno v nočních hodinách. A spokojenost.

10.10.2020 | 17:32:34
CZEMarkus

Tak aspon vime, proc trvalo tak dlouho udelat tolik padajicich mrtvaku ze srazu v CGI… ale ne sranda :D Jako finale jsem spokojen, konec bety a hordy velmi dobry ale trochu uspechany ale jinak velka spokojenost :)

10.10.2020 | 15:25:32
Black Luna

Super epizoda, Za mě nejlepší z celý epizody byla scéna mezi Carol a Lydií. Melissa McBride a Cassady McClincy to zahrály fantasticky. Doufám, že ty dvě budou spolu hrát znovu i v 11. řadě. Smrt Bety mi přišla moc rychlá, ale jinak dobrý. Ryan Hurst a Samantha Morton (Alfa) mi budou chybět. A dále ještě usmíření mezi Carol a Darylem, řekla bych, že to byla krátká scéna, ale jejich objetí bylo emotivní. Ty dva nikdo a nic nemůže rozdělit.

9.10.2020 | 22:49:30
Marek Vojtěch

Ale teď opravdu…co se vám na tom ku..a nelíbilo? ? ! ! Naprosto super díl ! Vůbec nechápu…než jsem na to kouknul, tak jsem si říkal, to je to opravdu taková rychta debilní? Ale ono ne, super díl, super „závěr“, super další rozeběhnutí děje a prostě jedeme dál :-) Mě se to líbilo moc :-D A přeji všem hezkou noc :-D

9.10.2020 | 0:18:11

Stav překladu

Epizoda S10E16: A Certain Doom

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás