The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S10E18: Find Me

S10E18: Find Me

Když Daryl a Carol narazí na jednu starou chatku, vše se pokazí. Daryl kvůli tomu začne vzpomínat na dobu, kdy po Rickově zmizení opustil svou skupinu. Díky tomu zároveň opět prožije to, co je typické pouze pro dobu apokalypsy.

cz sk
7.3.2021
2 260 000
43 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Nicole Mirante-Matthews
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lynn Collins (Leah Shaw), … Trailer k osmnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Daryl a jeho osudy … Carol otravná, jako skoro vždycky.

9.5.2022 | 12:13:12
BlackSquirrel

Co to sakra… srali mě všichni kromě Carol. Dávám tedy 30%, ale jen kvůli ní. Ta Leah??? To snad není pravda…ta podoba mezi ní a Carol, fakt by mě zajímalo, kam tím tvůrci směřují.

11.2.2022 | 13:04:29
Whitewolf114

Chtěla jsem být hodná, ale tady to prostě nejde. Jako dělají si tvůrci srandu? Já jakou dobu, jak blbá, čekám, jestli si někdy někoho Daryl najde, naivně věřím, že tvůrci tohle nepokazí a pak přijde tohle? Celý seriál nad Darylem visí tahle otázka, bylo to něco, co mělo být propracovaný, protože jde o DARYLA, kdyby o kohokoliv jinýho, ale o něj a oni mi dají tohle? Ženskou, kterou vůbec neznám! Pouze stupidní vzpomínku! A ještě scénky, kde nevidím nic, jen jak tu nepodstatnou chytí za ruku! Ta Leah mě vůbec nezajímá a co na ni je nejkomičtější, že ji strašně připodobnili ke Carol. S Carol je pořád, už tolik let a on se nedokáže vyjádřit? Protože takhle mi to přijde. Ztráta dítěte, útěk do ústranní a deprese, samotářka, to lovení ryb…?..Kvůli Carol dám 40%, jinak bych dala pouze těch 20%

11.2.2022 | 1:37:51
Robinson

Tohle byl díl z těch horších, tedy z těch extrémně nudných a u kterých se usíná. Ano, sice se dozvídáme něco, co asi tak úplně nevíme, ale s tímhle si můžou vylízat. Nuda a zívačka. Je to doplňková epizoda ale to nemění nic na tom že byla zpracována nesmírně nudně. Vlastně ani nedokážu říct zda byla v TWD epizoda, která mi víčka tlačila až k nohám…

1.6.2021 | 12:02:21
joshua

Tak mě se líbilo a hodně, aspoin víme kde se vzal Pes a co Daryl dělal během těch let… Carol taky neměla chybu..těším se na další díl.

17.4.2021 | 15:41:11
Sugar1

Šok, měl jsem za to, že Daryl roky hledal Ricka a on místo toho celé ty roky strávil obcházením chatky a stalkingem nějaký holky asi 2 hoďky od Alexandrie.

4.4.2021 | 15:33:06
sonulle

Tohle byla pěkná nuda. Jediný vzruch byla hádka mezi Carol a Darylem, která mi nepřišla ani jako pořádná hádka. Mám ráda komorní drama, ale tohle bylo plytké. Časové skoky, paralely mezi Carol a Leah a tím co bylo řečeno. Hlavně to chytání ryb, to bylo jak pěst na oko. Závěrečná slovní konfrontace, byla celkem civilní. Oba jsou ze všeho bolaví. Lidé co si myslí, že Daryl odpálkoval Carol vlastně nepochopily o co tam jde. Šlo o Connie, Ricka či Leah? Ne, jde o to že Daryl si myslí, že Carol znovu utíká od problému. On je rozhodnutý, kde je jeho místo a po Carol chce, aby se rozhodla taky. Scénáristicky se to dalo uchopit jinak, chápu, že je Covid, ale ten vztah D/L mohli vystavět i lépe. Jediní kdo to zachraňovali byli herci Melissa a Norman . Opravuji ještě se mi líbila kamera.

31.3.2021 | 15:40:39
Lafeni

Mně se to líbilo :P! Akční díly nejlíp vyzní, kdy před nimi bude trocha klidu. Moc nudy a sentimentálních keců? I o tom je život… Ne vždy člověk pořád koná, někdy polemizuje, balancuje, přemýšlí, vstřebává životní události… That´s it! ;)

31.3.2021 | 1:21:15
tominotomino

Daryl by si už mohl odpustit ty kecy vůči Carol. Ona nikoho nežádala, aby do té jeskyně běžel za ní, a že se tam vydali jak blbci všichni a ještě blběji tam všichni spadli do té díry (což pořád nechápu, jak je možné, chápu třeba Carol a jednoho či dva další, ale ti za nima už museli vidět, že člověk před nima spadl dolů.) Tahle pitomost by se už prostě nadále nemusela řešit. A že nechala zabít Alfu taky není nic hrozného. Štve mě, že když jde o zabití hlavního záporáka, tak se to musí tak moc řešit, že je správné nezabíjet, ale když jde o zabití jen někoho z „vojáků“, který se tam jen někde mihne s nožem, tak s tím nikdo problém nemá.

Jinak na tomhle díle se mi líbilo, že jsme viděli Psův origin.

webmaster
26.3.2021 | 11:15:22
StanoMalek

Jen škoda, že hledá někoho, kdo je vlastně živý, ale nikdy ho nenajde. Díl prakticky o minulosti a jedné chatce. Konečně je zde Dog :) Jinak mi tento díl přišel nudný.

22.3.2021 | 21:26:00

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama