The Walking Dead (Živí mrtví) S10E18: Find Me

S10E18: Find Me

S10E18: Find Me

Když Daryl a Carol narazí na jednu starou chatku, vše se pokazí. Daryl kvůli tomu začne vzpomínat na dobu, kdy po Rickově zmizení opustil svou skupinu. Díky tomu zároveň opět prožije to, co je typické pouze pro dobu apokalypsy.

cz sk
7.3.2021
2 260 000
44 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Nicole Mirante-Matthews
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lynn Collins (Leah), … Trailer k osmnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
joshua

Tak mě se líbilo a hodně, aspoin víme kde se vzal Pes a co Daryl dělal během těch let… Carol taky neměla chybu..těším se na další díl.

17.4.2021 | 15:41:11
Sugar1

Šok, měl jsem za to, že Daryl roky hledal Ricka a on místo toho celé ty roky strávil obcházením chatky a stalkingem nějaký holky asi 2 hoďky od Alexandrie.

4.4.2021 | 15:33:06
sonulle

Tohle byla pěkná nuda. Jediný vzruch byla hádka mezi Carol a Darylem, která mi nepřišla ani jako pořádná hádka. Mám ráda komorní drama, ale tohle bylo plytké. Časové skoky, paralely mezi Carol a Leah a tím co bylo řečeno. Hlavně to chytání ryb, to bylo jak pěst na oko. Závěrečná slovní konfrontace, byla celkem civilní. Oba jsou ze všeho bolaví. Lidé co si myslí, že Daryl odpálkoval Carol vlastně nepochopily o co tam jde. Šlo o Connie, Ricka či Leah? Ne, jde o to že Daryl si myslí, že Carol znovu utíká od problému. On je rozhodnutý, kde je jeho místo a po Carol chce, aby se rozhodla taky. Scénáristicky se to dalo uchopit jinak, chápu, že je Covid, ale ten vztah D/L mohli vystavět i lépe. Jediní kdo to zachraňovali byli herci Melissa a Norman . Opravuji ještě se mi líbila kamera.

31.3.2021 | 15:40:39
Lafeni

Mně se to líbilo :P! Akční díly nejlíp vyzní, kdy před nimi bude trocha klidu. Moc nudy a sentimentálních keců? I o tom je život… Ne vždy člověk pořád koná, někdy polemizuje, balancuje, přemýšlí, vstřebává životní události… That´s it! ;)

31.3.2021 | 1:21:15
tominotomino

Daryl by si už mohl odpustit ty kecy vůči Carol. Ona nikoho nežádala, aby do té jeskyně běžel za ní, a že se tam vydali jak blbci všichni a ještě blběji tam všichni spadli do té díry (což pořád nechápu, jak je možné, chápu třeba Carol a jednoho či dva další, ale ti za nima už museli vidět, že člověk před nima spadl dolů.) Tahle pitomost by se už prostě nadále nemusela řešit. A že nechala zabít Alfu taky není nic hrozného. Štve mě, že když jde o zabití hlavního záporáka, tak se to musí tak moc řešit, že je správné nezabíjet, ale když jde o zabití jen někoho z „vojáků“, který se tam jen někde mihne s nožem, tak s tím nikdo problém nemá.

Jinak na tomhle díle se mi líbilo, že jsme viděli Psův origin.

webmaster
26.3.2021 | 11:15:22
StanoMalek

Jen škoda, že hledá někoho, kdo je vlastně živý, ale nikdy ho nenajde. Díl prakticky o minulosti a jedné chatce. Konečně je zde Dog :) Jinak mi tento díl přišel nudný.

22.3.2021 | 21:26:00
shootx

Ta chata je misto plny hadek…

20.3.2021 | 10:44:43
Jana13.13

Ale jo, nebylo to špatný, Leahu bych potřebovala vidět víc, abych si o ní udělala lepší obrázek, ale zdá se, že Darylovi s ní bylo dobře, jen škoda, že zmizela… i když za mě je to pro Daryla prostě Connie :) Bylo ale fajn vidět, jak Daryl na vše vzpomínal

14.3.2021 | 13:53:51
Jiri007

Trochu slabší díl, musim řict že nemělo chybu jak Daryl vzpominal co prožil a jak se seznamil s Leah ovšem je mi lito že nezustal u ni a nevi co se přesně s Leah stalo a doufam že se ještě objevi a nemělo chybu jak se pak hadal s Carol kvuli všemu co si mysli že děla tak to považuje za spravne.

13.3.2021 | 23:11:15
Milano33

Nenazval by som to úplne že ukecanou epizódou, ale taktiež sa nedá uprieť, že išlo skôr o konverzačnú epizódu. Aj keď Daryla a Carol mám veľmi v láske, táto epizóda ma miestami až nudila a to najmä kvôli nezáživnému príbehu, ktorý sa často vliekol. Flashbacky boli relatívne v pohode, ale ničím špecifickým nenadchli. A taktiež musím povedať, že sa mi ťažko pozeralo na nezhody medzi Darylom a Carol.

11.3.2021 | 18:33:12

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás