The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S11E02: Acheron: Part II

S11E02: Acheron: Part II

Skupina zjišťuje, že se jeden její člen nedostal do bezpečí vagónu metra. Zatímco jsou všichni obklopeni chodci, návrat do tunelu a hledání nezvěstného člena představuje jasnou smrt. Ve chvíli, kdy dojde ke změně situace z „nikoho tu nenecháme“ na „musíme pokračovat“, všichni upřou svou pozornost na Negana. Kromě toho se musí vypořádat s chodci, kteří našli cestu do vagónu, ale mají na ně málo nábojů i energie. Daryl je mezitím na své vlastní nebezpečné výpravě, protože chce najít Psa, ale najde toho víc, než čekal. Jumiko zpochybňuje postupy členů Společenství, které ohrožují ji, Eugenea, Ezekiela i Princeznu.

cz sk
29.8.2021
1 990 000
52 minut

Základní info:

Režie: Kevin Dowling
Scénář: Angela Kang, Jim Barnes
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Khary Payton (Ezekiel), Callan McAuliffe (Alden), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Eleanor Matsuura (Jumiko), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), C. Thomas Howell (Roy), Jackson Pace (Gage), Glenn Stanton (Frost), Okea Eme-Akwari (Elijah), Laurie Fortier (Agatha), James Devoti (Cole), … 

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

V hodně momentech mi to přišlo vtipné než horové, zvlášť když se Maggie snažila vykládat tu strašidelnou historku bububu… Nebo Gage a jeho úmrtí :D ho obětovala. To bylo ještě vtipnější. Ale jinak to hezky odsýpalo. Carol mi tam chyběla a Negan proti předchozí epizodě žádnou parádu neudělal. Takže 60%

9.3.2022 | 8:26:19
RedRose

Jako sorry, ale fakt jsem netušil, že pokud se dveře otevřou, tak už nejsou zavřít! Toho kluka obětovali úplně demonstrativně! Kokotin je tady tolik, že si tvůrci vlastně už dělají z fanoušků jen prdel…

Jo a ti nesmrtelní zabijáci chodí hlavně v noci, takže úplně nejlepší bude, když tam vejdeme za tmy. To už fakt nemá cenu ani komentovat…

4.2.2022 | 3:14:52
Sugar1

Dobře natočené, ale logické lapsy jsou děsivé, viz (ne)útěk o němž nikdo neví a nebo odkud se tam vzal kluk kterého v klidu obětovali, Daryl přišel z druhé strany, takže on musel projít přes tu obří hordu v tunelu před níž utíkali a otevřel dveře, které nešly otevřít, když kvůli tomu lezli na vagon a pak je nechal otevřené a nalezli tam chodci?, wtf. To je jak výprava Pata a Mata, ještě zdaleka nedošli kam chtěli a už ztratili asi půlku lidí.

13.11.2021 | 19:13:56
kefidlo

Vlezou do metra idioti, neumi prelezt vagon horem, dolem, bokem , rozbitym oknem… Atd. Proc poslouchaji tu Megeru naslovo jak vojaci?

16.10.2021 | 17:52:06
Milano33

Neutíchajúca atmosféra a stupňujúce napätie naďalej pretrvávajú, návrat k horrorovým koreňom je očividný. Celá táto sekvencia v metre je naprostá extáza dychberúcosti. I rastúce napätie v konflikte medzi Neganom a Maggie sa dočkalo zaujímavého obratu a ich spor po vzájomnom porozumení je zatiaľ ponechaný ako status quo. Na Neganovi neprestávam obdivovať jeho nekompromisný prístup, že si stojí za svojim bez ohľadu na nič iné. Možno som v menšine, keďže nepatrím k tomu táboru, ktorý má stále niečo proti Maggie. Ja narozdiel od iných plne chápem jej perspektívu. A badass Daryl a ten jeho epický akčný nástup na scénu vo vlaku bol boží.

1.9.2021 | 23:05:17
barwa.m

Za mě super díl, a jsem zvědavý jak to dopadne se Smrťákama..

30.8.2021 | 7:02:24
slim1963

Napsal jsem to i do všobecné diskuse. Ale, například, vy by jste vyráželi dveře ve vagoně aniž by jste nejprve rozbili okno? prostě mě někdy ty blbosti nehorázně s***u.

29.8.2021 | 18:42:56
tom99

Tak tohle bylo super. Ani jsem nevěděl, jak skvělé epizody můžou vzniknout z jednoho metra. Maggie mě sere a jsem rád, že Carol vynechali…

webmaster, grafik
29.8.2021 | 8:22:16
Whitewolf114

Totálně mi pije krev Maggie (to snad nebude díl, kde nebude. Už by mi ji mohli přestat vnucovat…začíná mě to dost dráždit!) a MOC mi tam chybí Rick s Michonne (bez nich je to pro mě hodně, hodně a hodně ochuzený!). Jinak ale stejně skvělý díl jako ten předešlý a rozhodně 100%, navíc ta scéna s Darylem? Bomba! Druhá dějová linka taky opět super a jsem dost zvědavá na Mercera a Smrťáky.

26.8.2021 | 16:23:58
badyvlasim

Po dlouhe dobe paradni dil a ja nemusim hejtit.

26.8.2021 | 15:47:06

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama