The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E02: Acheron: Part II

S11E02: Acheron: Part II

Maggie a ostatní se v tunelech potýkají s problémy. Eugene a jeho skupina požadují vstup do Společenství.

cz sk
29.8.2021
1 990 000
52 minut

Základní info:

Režie: Kevin Dowling
Scénář: Angela Kang, Jim Barnes
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Khary Payton (Ezekiel), Callan McAuliffe (Alden), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Eleanor Matsuura (Jumiko), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), C. Thomas Howell (Roy), Jackson Pace (Gage), Glenn Stanton (Frost), Okea Eme-Akwari (Elijah), Laurie Fortier (Agatha), James Devoti (Cole), … 

Obsah:

Maggie se nakonec vrátí za ostatními a všem řekne, co Negan udělal. Pak se ale vrátí Gage, který předtím utekl, a přivede za sebou chodce, a oni ho musejí obětovat, aby mohli utéct. Ke skupině se připojuje Daryl a nakonec se dostanou ven, kde je hned napadnou Smrťáci. Jumiko požaduje, aby je vpustili do Společenství a ona mohla najít svého bratra. Mercer jim nakonec udělí povolení, a zavede k nim Stephanie.

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Z bláta do louže. Daryl se Psem, zábavné. Jinak možná zbytečná jatka v podzemce… a mnoho keců na konkurzu do Společenství.

22.2.2023 | 16:03:22
sonulle

V hodně momentech mi to přišlo vtipné než horové, zvlášť když se Maggie snažila vykládat tu strašidelnou historku bububu… Nebo Gage a jeho úmrtí :D ho obětovala. To bylo ještě vtipnější. Ale jinak to hezky odsýpalo. Carol mi tam chyběla a Negan proti předchozí epizodě žádnou parádu neudělal. Takže 60%

9.3.2022 | 8:26:19
RedRose

Jako sorry, ale fakt jsem netušil, že pokud se dveře otevřou, tak už nejsou zavřít! Toho kluka obětovali úplně demonstrativně! Kokotin je tady tolik, že si tvůrci vlastně už dělají z fanoušků jen prdel…

Jo a ti nesmrtelní zabijáci chodí hlavně v noci, takže úplně nejlepší bude, když tam vejdeme za tmy. To už fakt nemá cenu ani komentovat…

4.2.2022 | 3:14:52
Sugar1

Dobře natočené, ale logické lapsy jsou děsivé, viz (ne)útěk o němž nikdo neví a nebo odkud se tam vzal kluk kterého v klidu obětovali, Daryl přišel z druhé strany, takže on musel projít přes tu obří hordu v tunelu před níž utíkali a otevřel dveře, které nešly otevřít, když kvůli tomu lezli na vagon a pak je nechal otevřené a nalezli tam chodci?, wtf. To je jak výprava Pata a Mata, ještě zdaleka nedošli kam chtěli a už ztratili asi půlku lidí.

13.11.2021 | 19:13:56
kefidlo

Vlezou do metra idioti, neumi prelezt vagon horem, dolem, bokem , rozbitym oknem… Atd. Proc poslouchaji tu Megeru naslovo jak vojaci?

16.10.2021 | 17:52:06
Milano33

Neutíchajúca atmosféra a stupňujúce napätie naďalej pretrvávajú, návrat k horrorovým koreňom je očividný. Celá táto sekvencia v metre je naprostá extáza dychberúcosti. I rastúce napätie v konflikte medzi Neganom a Maggie sa dočkalo zaujímavého obratu a ich spor po vzájomnom porozumení je zatiaľ ponechaný ako status quo. Na Neganovi neprestávam obdivovať jeho nekompromisný prístup, že si stojí za svojim bez ohľadu na nič iné. Možno som v menšine, keďže nepatrím k tomu táboru, ktorý má stále niečo proti Maggie. Ja narozdiel od iných plne chápem jej perspektívu. A badass Daryl a ten jeho epický akčný nástup na scénu vo vlaku bol boží.

1.9.2021 | 23:05:17
barwa.m

Za mě super díl, a jsem zvědavý jak to dopadne se Smrťákama..

30.8.2021 | 7:02:24
slim1963

Napsal jsem to i do všobecné diskuse. Ale, například, vy by jste vyráželi dveře ve vagoně aniž by jste nejprve rozbili okno? prostě mě někdy ty blbosti nehorázně s***u.

29.8.2021 | 18:42:56
tom99

Tak tohle bylo super. Ani jsem nevěděl, jak skvělé epizody můžou vzniknout z jednoho metra. Maggie mě sere a jsem rád, že Carol vynechali…

webmaster, grafik
29.8.2021 | 8:22:16
Whitewolf114

Totálně mi pije krev Maggie (to snad nebude díl, kde nebude. Už by mi ji mohli přestat vnucovat…začíná mě to dost dráždit!) a MOC mi tam chybí Rick s Michonne (bez nich je to pro mě hodně, hodně a hodně ochuzený!). Jinak ale stejně skvělý díl jako ten předešlý a rozhodně 100%, navíc ta scéna s Darylem? Bomba! Druhá dějová linka taky opět super a jsem dost zvědavá na Mercera a Smrťáky.

26.8.2021 | 16:23:58

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama