The Walking Dead (Živí mrtví) S11E05: Out of the Ashes

S11E05: Out of the Ashes

S11E05: Out of the Ashes

Lidé z Alexandrie narazí na nové lidi žijící na Hilltopu. Eugeneova skupina poznává sídlo Společenství.

cz sk
19.9.2021
46 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: LaToya Morgan
Hrají: Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Cooper Andrews (Jerry), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), Josh Hamilton (Lance Hornsby), Margot Bingham (Stephanie Vega), Ian Anthony Dale (Tomi), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Emočne veľmi dobre podchytená epizóda. Rozhovor medzi Rositou a Judith bol neskutočne pohnutlivý a tie nevinné Judithiné očká i slzičky ma jednoducho úplne obmäkčili. Z dejovej linky Negana a Maggie mám taktiež celkom dobrý dojem, keďže to neustále medzi nimi veľmi prenikavo škripá. Stále sa darí udržať pri ich spoločných scénach úctyhodné napätie a čakanie na tú takmer nevyhnutnú rozbušku hrotí celé toto všetko do extrémov. A koniec koncov sa nám v tomto diele prvýkrát predstavil aj The Commonwealth a musím uznať, že byrokratický a právny systém v tejto komunite očividne funguje a počas trvania apokalypsy dosiahol relatívneho účelu.

18.9.2021 | 23:21:46
slim1963

Popey69 má pravdu. Jen tak dvě věci. To opravdu v Alexandrii nemají žádné hlídky? Klidně všichni spí jak dřeva ani neslyší když spadne 2metrákový kus plechu? Když už se tam dostanou tak strašná panika…Ovšem v Hilltopu jsou chodci jen maso na porážku a nikdo si s nimi neláme hlavu.

18.9.2021 | 16:59:06
barwa.m

Dobrej díl, malá Judit má super partu, a s tím blbečkem si to snad vyřídí.. Ale nechápu že Aron a ostatní věří tomu šeptači, celou dobu jim lhal, pak ho připraví o ruku a on najednou kápne božskou, nevim nevim podle mě je to past..

17.9.2021 | 7:36:56
Lady Adeline

Tento díl byl super. Scéna s Judith a Rositou byla velice emoční. Negan s M už mě moc nebaví. Carol je úžasná postava. Prostě jí žeru a tuto sérii je velice sympatická a má nádherné dojemné scény. Ale kdo se mi v tomto fajnovem dílu libili byli Princezna s Mercerem. Už vím teď, že jejich romanci budu na sto procent fandit. Hláška máš krásný řasy mě fakt dostala.

16.9.2021 | 10:39:07
tom99

Jednou jsem si přál, aby to Eugene a spol. neposrali a oni to hned poserou. Co se dá dělat, ta komunita vypadá dobře, ale ať je proboha jednou hodná, pokud se to zase klasicky zvrátí v něco takového, že třeba jí maso, tak to tady bylo už stokrát…

webmaster, grafik
15.9.2021 | 7:10:56
Jiri007

Dobry díl, musim řict že se dalo čekat že Eugene a spol vyzkoušeji spojeni s Alexandrii a čekal jsem že je nejspiš chytnou ale ne že se z toho vyvaznou jednoduše ikdyž vyhrano nemaji jinak Judith s tim mečem byla fakt perfektni a nemělo chybu jak Negan a Maggie čekali v domě na ostatni už jsem myslel že začnou bojovat na život a na smrt a to jak Carol a spol narazili na Šeptače tak měli kliku že je nezabili.

14.9.2021 | 17:02:37
BlackSquirrel

Krásná scéna s Rositou a Judith, chudinka malá byla v depresích kvůli debilnímu klukovi… Jsem opravdu ráda že tam nebyla Maggie celý díl, už mě nebaví jak se s Neganem pořád hádají. Scéna s Aaronem a Carol byla krásná :) už aby Carol našla Connie protože je v depresích a to já nerada vidím :( Jinak krásný díl!

14.9.2021 | 16:02:50
Whitewolf114

A mně se třeba díl dost líbil. Konečně taky epizoda, kde Maggie skoro vůbec nebyla (jako nemusela tam být vůbec mimochodem, 2 díly by klidně vynechat mohla) a neměla ji hlavně pro sebe, už jsem se bála, že v celým dílu bude zase hlavně ona. Carol u mě šplhá výš a výš…takhle vysoko snad nikdy nebyla :) Jinak Judith je prostě skvělá! Mně ji ale bylo tak strašně líto…z připomínky Carla a jejích rodičů mi bylo úplně k breku, kéž by se už Rick s Michonne vrátili. Už se ale moc těším příští týden na Connie!! Kéž by ji pomohla zrovna Carol…získala by si jak Daryla tak by se ji udělalo trochu líp a ona tohle moc potřebuje.

14.9.2021 | 8:53:04
Popey69

Opravdu o musí být tak uboze hloupý…

13.9.2021 | 21:34:22
Rodney1122

Podle ukázky to vypadalo na dost dobrý díl.. jsem celkem zklamán, absolutně mě vytočila scénka kdy opět mladí lidé které jsem nikdy neviděl hráli hru kousne mě chodec či nekousne? úplně zbytečná scéna.. uplně, nechápu jak tací mladí debilní lidé mohou vůbec v takovém světě žít? tohle ve scénáři vůbec nemělo být

13.9.2021 | 20:49:57
1

Stav překladu

Epizoda S11E06: On the Inside

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás