The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S11E05: Out of the Ashes

S11E05: Out of the Ashes

Lidé z Alexandrie narazí na nové lidi žijící na Hilltopu. Eugeneova skupina poznává sídlo Společenství.

cz sk
19.9.2021
1 910 000
46 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: LaToya Morgan
Hrají: Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Cooper Andrews (Jerry), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), Josh Hamilton (Lance Hornsby), Margot Bingham (Stephanie Vega), Ian Anthony Dale (Tomiči Okumura), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Čekala jsem větší nářez se Šeptači, ale Aaron a Carol scény byly skvělé Mel byla úžasná

9.3.2022 | 8:49:41
RedRose

50 tisíc lidí? To už je sakra město a tak dobře utajené?! To nebude sranda to uživit v takovém světě… Jsem zvědavý co z toho vyleze.

5.2.2022 | 21:36:02
Bane

Kecy. Kecy. Pořád jenom kecy.

23.9.2021 | 20:31:56
Milano33

Emočne veľmi dobre podchytená epizóda. Rozhovor medzi Rositou a Judith bol neskutočne pohnutlivý a tie nevinné Judithiné očká i slzičky ma jednoducho úplne obmäkčili. Z dejovej linky Negana a Maggie mám taktiež celkom dobrý dojem, keďže to neustále medzi nimi veľmi prenikavo škripá. Stále sa darí udržať pri ich spoločných scénach úctyhodné napätie a čakanie na tú takmer nevyhnutnú rozbušku hrotí celé toto všetko do extrémov. A koniec koncov sa nám v tomto diele prvýkrát predstavil aj The Commonwealth a musím uznať, že byrokratický a právny systém v tejto komunite očividne funguje a počas trvania apokalypsy dosiahol relatívneho účelu.

18.9.2021 | 23:21:46
slim1963

Popey69 má pravdu. Jen tak dvě věci. To opravdu v Alexandrii nemají žádné hlídky? Klidně všichni spí jak dřeva ani neslyší když spadne 2metrákový kus plechu? Když už se tam dostanou tak strašná panika…Ovšem v Hilltopu jsou chodci jen maso na porážku a nikdo si s nimi neláme hlavu.

18.9.2021 | 16:59:06
barwa.m

Dobrej díl, malá Judit má super partu, a s tím blbečkem si to snad vyřídí.. Ale nechápu že Aron a ostatní věří tomu šeptači, celou dobu jim lhal, pak ho připraví o ruku a on najednou kápne božskou, nevim nevim podle mě je to past..

17.9.2021 | 7:36:56
Lady Adeline

Tento díl byl super. Scéna s Judith a Rositou byla velice emoční. Negan s M už mě moc nebaví. Carol je úžasná postava. Prostě jí žeru a tuto sérii je velice sympatická a má nádherné dojemné scény. Ale kdo se mi v tomto fajnovem dílu libili byli Princezna s Mercerem. Už vím teď, že jejich romanci budu na sto procent fandit. Hláška máš krásný řasy mě fakt dostala.

16.9.2021 | 10:39:07
tom99

Jednou jsem si přál, aby to Eugene a spol. neposrali a oni to hned poserou. Co se dá dělat, ta komunita vypadá dobře, ale ať je proboha jednou hodná, pokud se to zase klasicky zvrátí v něco takového, že třeba jí maso, tak to tady bylo už stokrát…

webmaster, grafik
15.9.2021 | 7:10:56
Jiri007

Dobry díl, musim řict že se dalo čekat že Eugene a spol vyzkoušeji spojeni s Alexandrii a čekal jsem že je nejspiš chytnou ale ne že se z toho vyvaznou jednoduše ikdyž vyhrano nemaji jinak Judith s tim mečem byla fakt perfektni a nemělo chybu jak Negan a Maggie čekali v domě na ostatni už jsem myslel že začnou bojovat na život a na smrt a to jak Carol a spol narazili na Šeptače tak měli kliku že je nezabili.

14.9.2021 | 17:02:37
BlackSquirrel

Krásná scéna s Rositou a Judith, chudinka malá byla v depresích kvůli debilnímu klukovi… Jsem opravdu ráda že tam nebyla Maggie celý díl, už mě nebaví jak se s Neganem pořád hádají. Scéna s Aaronem a Carol byla krásná :) už aby Carol našla Connie protože je v depresích a to já nerada vidím :( Jinak krásný díl!

14.9.2021 | 16:02:50
1

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama