The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 086×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S11E06: On the Inside

S11E06: On the Inside

Connie a Virgil se schovávají v jednom domu. Pope podrobuje Darylovu oddanost zkoušce a Kelly hledá svou sestru Connie.

cz sk
26.9.2021
1 780 000
45 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Kevin Deiboldt
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Nadia Hilker (Magna), Lauren Ridloff (Connie), Lynn Collins (Leah Shaw), Kevin Carroll (Virgil), Ritchie Coster (Pope), Angel Theory (Kelly), Alex Meraz (Brandon Carver), Glenn Stanton (Frost), Okea Eme-Akwari (Elijah), Dikran Tulaine (Mancea), … 

Trailer k šesté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Další blbost :D

9.3.2022 | 8:50:47
TWD77

Super seriál .teším sa už na nové časti

12.2.2022 | 19:35:23
RedRose

Ti psycho kanibal lidi byli fakt skvělí! Takový závan něčeho jiného po delší době. Jediné s čím mám fakt problém, je ten protivný a škaredý babo-chlap Kelly…

5.2.2022 | 22:26:23
babuna1999

Po delší době super díl, který chytil a nepustil.

22.11.2021 | 0:27:39
gremlin

Super dil.

27.9.2021 | 23:47:29
barwa.m

Přesně tohle jsem od Daryla čekal, a fakt jsem zvědavý jak to dopadne.. Virgil opustil ostrov a bez Durmanu v hlavě se zdá jako slušný člověk, ale moc tomu nevěřím.. Ale hororové podání hluchoněmé Connie bylo super, každý kdo slyší si nedokáže představit jaký to je, a oni to podle mně vystihly suprově.. za mě 100%

26.9.2021 | 9:21:11
Milano33

Tak táto The Walking Dead epizóda pracovala excelentne so zvukovou stránkou, prevažne s intenzitou. Prepínanie medzi hluchými scénami a tými ozvučenými mi dosť pripomínalo ďalší post-apokalyptický počin a to konkrétne A Quiet Place. Tu takisto krásne prispôsobili hluchonemej postave Connie celý audiovizuál, čo dodávalo týmto sekvenciám na atmosfére. Hluché scény disponovali vskutku napínavým a mrazivým tichom, ktoré aj divák mohol pocítiť. A už len pridať besných kanibalov a o horrrový pôžitok máme postarané. A Daryl je samozrejme pašák.

23.9.2021 | 21:23:26
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Daryl je fakt vynalezavy jak to dokaže hrat na obě strany ovšem jsem zvědav co dostal Pope když mučil toho chlapa a jsem zvědav co ted bude dělat Daryl a hlavně co bude dělat parta Maggie jinak musim řict že nemělo chybu jak Connie se schovavala v domě kde byly i kanibalove ale to jak si poradila bylo dobre.

23.9.2021 | 16:33:45
Jóžin Prdel (Eugene Porter)

Zigulík: „Tohle jednoduše dokazuje, že Connie patří k nejlepším ženským charakterům :D Parádní atmosférický díl“ Mě se líbila ta její ťukací taktika, díky které odpoutávala pozornost od čtyřnohého gluma a ten její kumpán to jistě ocenil :D Já bych ocenil více informací o tom novém městečku, kde je Ezekiel a spol. ubytován, ale ne… místo toho tu máme hounted house s hromadou glumů jak z Pána prstenů. Akce dobrá, ale je sranda, jak si tu většina komentujících čvachtá, jak to byl nejlepší díl. Ale jo, jedenáctá řada je zatím supr, baví mě ;)

23.9.2021 | 12:46:25
bartos1979

Konečně díl, který měl Grády od začátku až do konce.........!

22.9.2021 | 23:35:52

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama