The Walking Dead (Živí mrtví) S11E06: On the Inside

S11E06: On the Inside

S11E06: On the Inside

Connie a Virgil se schovávají v jednom domu. Pope podrobuje Darylovu oddanost zkoušce a Kelly hledá svou sestru Connie.

cz sk
26.9.2021
1 780 000
45 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Kevin Deiboldt
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Nadia Hilker (Magna), Lauren Ridloff (Connie), Lynn Collins (Leah Shaw), Kevin Carroll (Virgil), Ritchie Coster (Pope), Angel Theory (Kelly), Alex Meraz (Brandon Carver), Glenn Stanton (Frost), Okea Eme-Akwari (Elijah), Dikran Tulaine (Mancea), … 

Trailer k šesté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gremlin

Super dil.

27.9.2021 | 23:47:29
barwa.m

Přesně tohle jsem od Daryla čekal, a fakt jsem zvědavý jak to dopadne.. Virgil opustil ostrov a bez Durmanu v hlavě se zdá jako slušný člověk, ale moc tomu nevěřím.. Ale hororové podání hluchoněmé Connie bylo super, každý kdo slyší si nedokáže představit jaký to je, a oni to podle mně vystihly suprově.. za mě 100%

26.9.2021 | 9:21:11
Milano33

Tak táto The Walking Dead epizóda pracovala excelentne so zvukovou stránkou, prevažne s intenzitou. Prepínanie medzi hluchými scénami a tými ozvučenými mi dosť pripomínalo ďalší post-apokalyptický počin a to konkrétne A Quiet Place. Tu takisto krásne prispôsobili hluchonemej postave Connie celý audiovizuál, čo dodávalo týmto sekvenciám na atmosfére. Hluché scény disponovali vskutku napínavým a mrazivým tichom, ktoré aj divák mohol pocítiť. A už len pridať besných kanibalov a o horrrový pôžitok máme postarané. A Daryl je samozrejme pašák.

23.9.2021 | 21:23:26
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Daryl je fakt vynalezavy jak to dokaže hrat na obě strany ovšem jsem zvědav co dostal Pope když mučil toho chlapa a jsem zvědav co ted bude dělat Daryl a hlavně co bude dělat parta Maggie jinak musim řict že nemělo chybu jak Connie se schovavala v domě kde byly i kanibalove ale to jak si poradila bylo dobre.

23.9.2021 | 16:33:45
Jóžin Prdel (Eugene Porter)

Zigulík: „Tohle jednoduše dokazuje, že Connie patří k nejlepším ženským charakterům :D Parádní atmosférický díl“ Mě se líbila ta její ťukací taktika, díky které odpoutávala pozornost od čtyřnohého gluma a ten její kumpán to jistě ocenil :D Já bych ocenil více informací o tom novém městečku, kde je Ezekiel a spol. ubytován, ale ne… místo toho tu máme hounted house s hromadou glumů jak z Pána prstenů. Akce dobrá, ale je sranda, jak si tu většina komentujících čvachtá, jak to byl nejlepší díl. Ale jo, jedenáctá řada je zatím supr, baví mě ;)

23.9.2021 | 12:46:25
bartos1979

Konečně díl, který měl Grády od začátku až do konce.........!

22.9.2021 | 23:35:52
Whitewolf114

Díl fakt úžasný, to je určitě pravda. Linka s Darylem perfektní!!! Linka s Connie perfektní!!! Konečně ji tam mám…jupí! Však bohužel takových 10/12% uberu a to za tak trochu „odfláknutí“ hledání Connie a že ani v téhle situaci tady Carol nevystupovala víc, což mě nemile překvapilo, jelikož to ona se Connie hodně zabývala a já myslela, že právě tohle tady bude klíčové a ono to naopak bylo úplně vedlejší…fakt škoda, promarněná příležitost. Avšak znovushledání Kelly s Connie mě trošičku obměkčilo a ta hudba? Ta prostě vždycky chytne za srdce…prostě opět dokonalá.

22.9.2021 | 23:30:04
Monnaiss

Úplně mě mrazilo, parádní díl, ale myslím že s Darylem to ted nevypadá dobře…

22.9.2021 | 19:50:54
Lan

Na takovy draaaamo bych si hned zvyknul

22.9.2021 | 0:07:01
Kubey

Párkrát som skoro dostal zástavu srdca. :D Super epizóda.

21.9.2021 | 16:20:14

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás